4 Mayıs 2015 Pazartesi

Yves Rocher 48H Anti-Frizz Milky Serum

Birkaç ay önce Yves Rocher'de gezinirken bu saç serumuna denk gelip, silikonsuz olmasından ve bol miktarda jojoba yağı içermesinden dolayı merak edip satın almıştım. Ürünün vaatleri: İpeksi ve pürüzsüz bir görünüm sağlamak, saçları beslemek ve canlandırmak, saçların kolayca şekil almasını sağlamak.

Kullanım talimatında belirtildiği gibi, duştan sonra temiz ve nemli saçıma uyguluyorum. Çok hafif bir yapıya sahip, uyguladıktan sonra saçlarımı kolayca taramama yardımcı oluyor. Aynı zamanda güzel nem sağlıyor. Hafif yapılı olduğunu söylemiştim; fakat buna rağmen saçlarımı ağırlaştırıyor ve bu durum şekillendirme rutinimde sıkıntı yaratıyor. İlk başlarda bunun şekillendirme ürünümden kaynaklanabileceğini düşünmüştüm; fakat farklı serumlar deneyince sorunun bu ürün olduğunu farkettim. Bu yüzden saçlarımı şekillendirmediğim günlerde kullanıp bitirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda tuhaf bir kokusu var, gün içerisinde kendini hissettiriyor. 2 yorum:

  1. Ben bu seriden saç kremini kullanıyorum ve memnunum. Şampuanı da denemeyi düşünüyorum. Yalnız yağlı saçlarımla bu serumu denemesem daha iyi herhalde.

    YanıtlaSil
  2. Yagli saclara biraz fazla gelebilir. Sac kremine goz atayim bir ben de, tesekkurler.

    YanıtlaSil