26 Mart 2015 Perşembe

Sephora #70 - It's Time To Rock


 Sephora ojelerin renklerini ve tiplerini pek beğensem de daha önce deneme fırsatım olmadı. İndirim zamanları genelde bozulmuş olanlarına denk geldiğim için almıyordum.
 Başak'cım sayesinde deneyimlediğim ilk Sephora ojem It's time To Rock isimli bu mavimsi kurşun renk. İçerisinde çok minik ışıltılar bulunuyor. Oldukça hoş ve sportif bir görüntüsü var. Özellikle kotla yapılan kıyafet kombinlerine çok yakıştırdım ben bu rengi.
 Fırçası en sevdiğim tip, kalın ve oval uçlu. Sürümü rahat, tırnaktaki örtücülüğü gayet güzel. Kalın uygulandığında tek katta bile şişedeki rengi verebilir bence.
 Kalıcılığı fena değil, 2. günün sonunda tırnak uçlarından biraz çıkmış olduğunu farkettim. Tırnaklarımdan parça parça dökülmedi.

 Önümüzdeki Sephora indirimde ojelerine tekrardan bakmayı düşünüyorum, markada oldukça hoş ve değişik tonda ojeler mevcut.

4 yorum:

 1. Bu ojeyi ben de severek kullanmışım fırçalarını da çok beğenmiştim hatta :) Son indirimde gittiğimde hedefim yine bu ojelerden almaktı ama ojelerin şişeleri değişmiş sanırım fırça yapıları da indirimde tanesini 1 tl den satmaları bundanmış herhalde :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ambalajının değiştiğini biliyorum da fırçaları da mı değişmiş :o
   o kötü olmuş ya

   Sil
 2. Wow rengi cok güzelmis! :)

  YanıtlaSil