17 Mart 2015 Salı

Oshadhi Organik Aromaterapi Yağları

 Oshadhi, Türkiye'ye yeni gelmiş olan, dünyaca ünlü bir aromaterapi {kokuyla tedavi} ürünlerine sahip marka. Markada organik tarım ilkelerine uygun yetiştirilmiş bitkilerden elde edilen, Ecocert sertifikalı, %100 doğal birçok çeşit yağ bulunuyor. Ürünler koyu gece mavisi, cam şişede sunuluyor. Marka hakkındaki detaylara, fiyatlara, birçok bitki hakkındaki bilgiye ve yağlara sitesinden ulaşabilirsiniz.

 Sizlere tanıtacağım ürünleri ise;
Lavandin Sweet Super Esansiyel Yağ: Kas ve baş ağrıları öncelikli olmak üzere neredeyse tüm ağrılarda, dolaşım ve solunum sistemleri, halsizlik, anksiyete {endişe} gibi sorunlarda kullanılabiliyor. Ayrıca lavanta gibi lavandin de havadaki mikropları öldürücü özelliğe sahip. Lavantanın aksine ise canlandırı ve uyarıcı. Kandile birkaç damla koyduğunuz lavandin yağı mumun sıcaklığı ile neredeyse tüm evi sarıyor ve gerçekten de insanı dinlendirip, insana canlılık katıyor.

Fresh Breath Sinerji {Ortam Kokusu}: Sinerji yağları diğerlerinde farklı olarak esansiyel yağların birleştirilmesi ile oluşturuluyor. Yine kandile birkaç damla koyup, mumun ısısıyla kokusu tüm evi saran bir yağ. Tam da grip olduğu ve burnu tıkalı dönemde bu yağın gelmesi ve hemen denemesi ile babamın favorisi oldu Fresh Breath ☺ Aynı Vicks gibi, keskin bir kokusu. Bu nedenle de solunum yollarını çok iyi açıyor, rahat nefes almayı sağlıyor.

İçerik listesi;


Relax Masaj Yağı: Rahatlatıcı, kasları gevşetici, krampları rahatlatıcı özellikte bir yağ. Keskin ve bitkisel bir kokuya sahip. Kokusu beni rahatsız ediyor, sevemedim açıkcası. Bu nedenle banyodan birkaç saat önce kullanmayı tercih ediyorum. Genelde bacaklarım ve boyun-omuz bölgelerim için kullanıyorum. Ağrıya pek etki ettiğini düşünmüyorum fakat masajı kolaylaştırıp, cildi güzelce nemlendirdiği bir gerçek

İçerik listesi;


*Ürün gönderimi için Oshadhi'ye ve Ebru Esmen'e teşekkürler.
**Ürün yorumlarım objektiftir.

2 yorum:

  1. Güzel ürünlere benziyor paylaşım için teşekkürler sevgiler blogkizsalseyler ♥

    YanıtlaSil