28 Mart 2015 Cumartesi

Alışveriş: Di Beauty, Essenza

Geçtiğimiz hafta bir drugstore alışverişi yapıp Instagram'de kısaca yazmıştım, burada biraz daha detaylı bahsetmek istiyorum.Bakalım neler almışım:

1) Lovea Shea Gentle Shampoo: Uzun zamandır şurada bahsettiğim Jason Restorative Biotin Shampoo'yu kullanıyorum. Bir değişiklik yapıp bu sefer bu markayı aldım. Lovea Fransız menşeili ve ürünlerinin birçoğu doğal içerikli, bir kısmı ise organik. Şimdilik 3 sefer kullandım, performansı gayet iyi. Jason kadar nazik olmasa da saçlarımı şimdilik kurutmadı. Uzun vadede nasıl etki edecek göreceğiz.

2) Lovea Shea Gentle Conditioner: Bu da aynı serinin saç kremi. Henüz kullanmaya başlamadım.

3) Organix Coconut Milk Shampoo: Aslında Organix'in daha önce bir-iki şampuanını kullanmış ve pek de bayılmamıştım. Fakat bu ürünü yorumlarına çok güvendiğim bir arkadaşım önerince bir şans vermek istedim. Lovea ile dönüşümlü kullanmayı planlıyorum. Şimdilik söyleyebileceğim tek şey: Harika kokuyor!

4) Vitaverde Korenbloem Water: Şu ara Andalou Naturals 1000 Roses Floral Toner kullanıyorum ve sevip sevmediğimden çok emin değilim. Bu yüzden farklı bir tonik bakınırken bu ürüne denk geldim. Kısacık içerik listesi ile ilgimi çekmeyi başardı. Cildi yumuşatmayı, gözenekleri temizlemeyi ve şiş gözlere kompres yapıldığı takdirde şişliği almayı vadediyor. Fiyatı da inanılmaz uygundu.

5) Catrice Lash & Brow Designer: Kaşlarımı sabitlemek için geçen yazdan bu yana bu şeffaf jeli kullanıyorum ve çok memnunum. Elimdeki bittiği için hemen yenisini aldım.

6) Dr. Organic Royal Jelly Night Cream: Gece kremi olarak kullandığım Andalou Naturals Probiotic Renewal Cream geçen ay bitti ve kış bitmek üzere olduğu için yenisini sipariş etmedim. Yerine Dr. Organic'in bu gece kremini aldım. Dr. Organic'in ürünlerini seviyorum, yakın zamanda kullandığım tüm ürünlerini tek bir postta anlatmayı düşünüyorum.

7) Dr. Organic Organic Manuka Honey Face Scrub: Dr. Organic ürünlerinde ikinci ürüne %50 indirim olduğu için bu ürüne bir şans vermek istedim. Elimdeki scrub bitince buna geçeceğim.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder