17 Ocak 2015 Cumartesi

Ren Evercalm Gentle Cleansing Gel

3 aydan fazladır Ren Evercalm Gentle Cleansing Gel kullanıyorum ve artık sonlarına gelmeye başladım. İçeriğinin düzgün oluşu ve iddiaları nedeniyle büyük bir merakla almıştım. Kullandığım süre boyunca ''iyi ki almışım'' dediğim bir ürün oldu.
Çok akışkan bir yapısı var, kullanırken dikkatli olmak gerekiyor. Birkaç kere avucumdan kayıp lavaboya dökülmüşlüğü var. İki pompa ürün tüm yüzüm için yeterli oluyor. Orta düzeyde köpürüyor. Açıkçası ben bunu yeterli buluyorum, aşırı köpüren ürünleri durulamak daha zor oluyor. 

Ambalajını çok beğendiğimi söylemeliyim! Ren'in tüm temizleme jelleri ve yüz kremleri pompalı ambalajda sunuluyor. Fotoğrafta belli oluyor mu bilmiyorum, ürünü kullandıkça şişenin içerisindeki plastik mekanizma yukarı doğru ilerliyor. Böylece ürünü son damlasına kadar kullanmış oluyorsunuz. Gayet kullanışlı. 
Sabahları cildimi genelde bu ürünle temizliyorum, bazen de sadece su ya da misellar su kullanıyorum. Cildimi kurutmaması ve germemesi nedeniyle benim için ideal temizleyicilerden biri. Özellikle şu soğuk kış günlerinde cildim nemsiz ve kurumaya meyilliyken. 

Evercalm serisi hassas ciltlere uygun. Benim cildimde hassasiyet yok; fakat cildim nemsizlik sorunu yaşadığından temizleme grubunda hassas ciltlere uygun ürünleri kullanarak cildimi korumaya çalışıyorum. İçeriğinde ağır deterjanlar bulunan ya da cildimdeki sebumu kazıyan ürünlerden uzak duruyorum. 
Fiyatı 17 Euro'ydu. Böyle bir temizleme jeli için çok uygun bir rakam olduğunu düşünüyorum. Türkiye fiyatları ise değişiyor. Ren ürünlerini eczanelerde bulabilirsiniz. Bazı online sitelerde daha uygun fiyatlara bulmak da mümkün.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder