10 Ekim 2014 Cuma

Gosh Velvet Touch Line Perfector

Şuradaki alışveriş yazımda Gosh Velvet Touch Line Perfector isimli primerı aldığımdan bahsetmiştim. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, artık yorumlarımı yazabilirim.
Yapısı köpük kıvamında, Loreal'in bu tarz bir bazı var, ona çok benzettim. Ciltte dağılımı çok kolay, makyaj için kaygan ve yumuşak bir zemin hazırlıyor. Üzerine uyguladığım renkli nemlendirici ve fondötenin dağılımını kolaylaştırıyor. Benim en çok sevdiğim özelliği bu oldu kesinlikle. 

Ben karma bir cilde sahibim, yanaklarımdaki nemsizlikten dolayı bazen ten ürünleri kabuklanma yapabiliyor. Bu ürünü kullandığımda bu sorunu hiç yaşamadığımı farkettim. Silikonlu yapısı cilt üzerinde makyaj için ideal bir taban hazırlıyor. Gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Bunun dışında arada sırada kapatıcı öncesi göz çevremde de kullanıyorum, kapatıcının çizgilere dolma riskini minimuma indiriyor. Hassas bir göz çevresine sahipseniz bunu denemenizi tavsiye etmem tabii. Ben herhangi bir sorun yaşamadım şimdilik.

Makyajın kalıcılığını etkilediğini gözlemlemedim. Eğer sadece makyaj uygulamasını kolaylaştıracak bir ürün arayışındaysanız faydalı bir ürün olabilir. Kuru ve aşırı yağlı ciltler hariç herkes sever diye tahmin ediyorum. Diğer primerlar gibi bu ürünün içeriğinde de bolca silikon var. Bu durum pek hoşuma gitmediği için sık kullanmamaya çalışıyorum; burada cilt temizliği de çok önemli. Ben günlük bakım rutinimi hiç aksatmıyorum. 
Gosh artık Türkiye'de Gratis'te satılıyor, fakat bu ürün var mı bilmiyorum. Bir takipçimiz Instagram'de bu ürünün reyonda olmadığını yazmıştı. Markanın başka primerları da var.

2 yorum:

  1. bende denemeyi düşünüyorum,gerçi makyajın kalıcılığını biazcık arttırsa ne güzel olurdu değilmi?:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. O zaman daha çok severdim :)

      Sil