15 Eylül 2014 Pazartesi

Wet N Wild "Walking On Eggshells" Far Paleti

 Bugünün yazısı aslında son zamanlarda bloglarda çokça rastladığınız bir ürüne ait
 Wet N Wild ülkemize ilk geldiği zamanlar uzunca bir süre Walking On Eggshells far paletini göremedim. Markaya ilgi büyük olunca farlar kapanın elinde kalıyordu Bir gün öylesine girdiğim bir Gratis'te sonunda karşılaştım Walking On Eggshells ile, hemen de kaptım tabi. Renk tonları tam olarak günlük makyajlarımda kullanmayı sevdiğim tonlar.

 Ürün zor açılan şeffaf kapaklı, siyah renkte, plastik, dandik sayılabilecek bir ambalaja sahip. Seyahatlerde 'ya kırılırsa' diye yanıma almaya çekiniyorum doğrusu.


 Palet günlük olarak rahatça kullanılabilecek, çok hoş renklerden oluşuyor.
 En üst sırada kaş altı, göz pınarı gibi kısımlarda kullanılabilecek aydınlatıcı fil dişi tonunda bir renk, orta sırada gölgelendirme işlemleri için bronz-kahve bir ton ve en alt sırada tüm göz kapağına uygulamak için pudra pembesi gibi şeftali-pembe arası bir renk bulunuyor.

 Ürün ayrıca 2 minik aplikatör ile geliyor. Benim için fazla minikler, tercih etmiyorum ama seyahatler için uygun olabilir belki.


 Renk vermeleri, pigmentasyonları gayet güzel. WnW renk ve pigmentasyon konusunda genel olarak başarılı bir marka bence. Paletteki renklerin hepsi de canlı ve ışıltılı, günlük kullanıma oldukça uygunlar.
 Farlar fırçanın sertliğine ve sık kıllı oluşuna bağlı olarak biraz tozutma yapabiliyor. Fırçadan fazlası atıldığında göz altına dökülme gibi bir soruna neden olmuyor.
 Kalıcılıkları çok yağlı olmayan göz kapaklarımda gayet iyi, 4-5 saat rahat dayanıyorlar, göz kapağında toplanma ve çizgilenme yapmıyorlar. Gece makyajında ise altına bir far bazı gerekebiliyor.

 Bu fotoğraftaki göz makyajı Walking On Eggshells far paleti ile yapıldı;
Eyeliner: Maybelline Gel Eyeliner - Black
Rimel: Max Factor 2000 Calorie
Göz Kalemi: Essence Long Lasting - Bling Bling

 Far paletinin fiyatı 14.5 tl ve ürün 3.5 g.

2 yorum:

  1. bu palete gerçekten bayılıyorum. özellikle crease rengine. aceleyle özensiz sürsem bile mükemmel duruyor..

    memyself-makeup.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil