24 Temmuz 2014 Perşembe

Yardley Blue Orchid Vücut Losyonu Ve Duş Jeli

 Hazır Gratis mağazalarında indirim de başlamışken %40 indirimde olan Yardley markasına ait bir kaç ürünü tanıtmak istedim bugün sizlere.
 Yardley uygun fiyatlı vücut ürünlerine sahip bir İngiliz markası. Ülkemizde duş jeli, vücut losyonu ve el&tırnak bakım ürünleri satılıyor. Koku çeşitleri ise Blue Orchid, Daisy ve Peony. Benim bahsedeceğim losyon ve duş jeli hafif, çiçeksi-meyvemsi bir koku olan Blue Orchid serisine ait.

Invigorating Blue Orchid Vücut Losyonu: Serideki vücut losyonu 250 ml'lik boyutta, mavi-beyaz renklerde hoş bir ambalaja sahip. 
- Ürün ne akışkan ne de katı bir kıvama sahip, ciltte yayması ve cilde yedirmesi rahat.
- Cilt tarafından kolay ve hızlı emiliyor fakat bu sıcak yaz günlerinde cildi biraz boğuyor ve ciltte biraz ağırlık yapıyor.
- Cilde verdiği yumuşaklık bahar ve yaz aylarında yeterli gelecek derecede. Ve 12-13 saat kadar o yumuşaklık ciltte hissedilebiliyor. İçeriğinde badem, shea gibi nem verici yağlar bulunduruyor.
- Koku kalıcılığı düşük. Ayrıca banyo sonrası dışındaki kullanımlarda, vücut temiz olmadığı zaman, ten kokusu ile birleşince ürünün kokusunda da biraz değişiklik meydana geliyor.
- Ürünün yapısı biraz kıvamlı olduğu için ambalajın içerisinden rahatça alınabilmek için kabı baş aşağı çalkalamak gerekiyor.

İçerik listesi;


Fiyatı 18 tl ve ürün 250 ml.

*****

Invigorating Blue Orchid Duş Jeli: Serideki duş jeli 200 ml'lik, yine mavi-beyaz renklerde, tüp şeklinde bir ambalaja sahip.
- Ürün şeffaf renkte ve akışkan bir yapıda.
- Köpürmesi gayet iyi.
- Banyo sırasında etrafa yayılan koku çok hafif, insanı baymıyor.
- Banyo sonrası ciltte kendi kokusundan pek kalmıyor ama teni kötü kokulardan gayet iyi arındırıyor.
- Cildi kurutmuyor.
- İçeriğinde SLS bulunuyor.

 İçerik listesi;


Fiyatı 13 tl ve ürün 200 ml.

*Ürün gönderimi için Gratis'e teşekkürler.
**Ürün yorumlarım objektiftir.

1 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707


  YanıtlaSil