25 Temmuz 2014 Cuma

Hurraw! Renkli Dudak Balmı {Black Cherry}

 Bugünkü konuğumuz temiz içerikli, organik kozmetik ürünleri sevenler için
 Hurraw; vegan onaylı, ürünlerinde katkı maddesi kullanmayan, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmeyen, az sayıda ve organik içerik kullanarak lip balm üreten bir Amerikan markası.
 Çeşitleri arasında; Black Cherry, Chai Spice, Cinnamon, Coconut, Coffee Bean, Grapefruit, Moon {gece bakımı}, Sun {güneşten koruyucu}, Vanilla ve Almond bulunuyor.
 Benim bahsedeceğim Black Cherry isimli, vişneli tada sahip olanı.


 Yassı, plastik, ürünün rengine göre seçilmiş bordo renkte, altta çevirme mekanizmalı bir ambalaja sahip. Ürünün kendisi de yassı şekilde.
 Yassı oluşu nedeniyle dudakta rahat bir uygulama sağlıyor. Kalın dudaklılarda boyuna, ince dudaklılar da enine tutarak kolayca kullanabilirler.


 Dudakta yağ gibi kayıyor, yumuşacık bir balm.
 Mat bir görüntüsü yok, dudağa çok hafif, sağlıklı bir kırmızılık ve parlaklık veriyor. Buna karşın dudakta yağlı bir görüntüye neden olmuyor.
 Verdiği nem yeterli ve uzun süreli. Dudakları güzel nemlendiriyor fakat çok kuru, çatlamış dudaklara yeterli geleceğini sanmıyorum. Günlük nemlendirici olarak daha uygun bir ürün bence.
 Tadı Nivea'nın eski cherry dudak kremlerine benziyor. Yoğun sayılabilecek bir kokusu var ama tat olarak beni rahatsız etmedi.

 Şu günlerde sür-çık ürünüm kendisi, makyaj çantamda hep. Havalar sıcak olmasına rağmen ürün ne eridi ne de dağılıp, yamuldu. Yapısı baya kremsi olmasına rağmen hızlı da tükenmiyor, beni uzun süre idare edecek gibi
 Burt's Bees lip balmlar hala favorim ama Hurraw! lip balmları da çok sevdim, 2. sıraya yerleştiler ☺

 Daha fazla bilgi için buraya ve şuraya göz atabilirsiniz.

 Ve son olarak içerik listesi;


Fiyatı 17.50 tl ve ürün 4.3 g.
Douglas mağazalarından ve seçkin eczanelerden satın alabilirsiniz.


*Ürün gönderimi için Burmino'ya  teşekkürler.
**Ürün yorumlarım objektiftir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder