22 Haziran 2014 Pazar

True Blue Spa Fizzy Foaming Facial Mask

Geçen sene bir ara köpüren maske furyası vardı, o dönemde ben de denemek için Bath & Body Works indiriminde True Blue Spa Fizzy Foaming Facial Mask'i almıştım.
Yapısı tıpkı temizleme jeli gibi. Ürünü ıslatılmış cilde uygulamak gerekiyor ve uygulandıktan birkaç saniye sonra kendi kendine köpürmeye başlıyor. 5 dakika beklettikten sonra yıkayıp nemlendiricinizi sürüyorsunuz. Cildi temizleme ve cilde oksijen sağlama? gibi vaadleri var. 
Ben pozitif ya da negatif hiçbir etkisini görmedim. Her seferinde sanki cildimde temizleme jeli bekletiyormuşum gibi hissettim. Yıkadıktan sonra güzel bir temizlik hissi bırakıyor sadece. Bunu temizleme jeliyle de yapabiliyoruz zaten. Benim için son derece gereksiz bir üründü, hep merak işte :)
Kil içerikli temizleyici maskelerden çok daha yüksek performans alıyorum. Bu yüzden bu ürünü birkaç kere kullandıktan sonra bir arkadaşıma verdim. Onun yorumları da aynı şekilde oldu. Hatta o temizleme jeli olarak kullanmış.

Bildiğim kadarıyla bu ürün satıştan kaldırıldı fakat en son gittiğimde mağazada hala vardı. Muhtemelen son partidir o da. Şu sıralar çok sevdiğim bir maske var: Bioderma Sebium Mask. Yakında onun da yazısı gelecek.

4 yorum:

 1. Aslında epey zamandır merak ediyordum. Gereksiz bir ürün olduğunu öğrenmem iyi oldu:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir kil maskesi değil kesinlikle :)

   Sil
 2. ahhh şu merak ben de almıştım ve maske olarak hiç etkisi olmadığı için temizleme jeli olarak kullanıyorum ..

  YanıtlaSil