5 Mayıs 2014 Pazartesi

Pastel Big N Black Rimel

 Kübra'nın etkinliğinde tanışmış olduğum bir ürün Big N Black rimel. Pastel'in yeni piyasaya sürdüğü ürünlerden birisi ve son 2.5 aydır favori rimelim.

 Sarı-siyah, kocaman big N Black yazılı, tombik bir bir ambalaja sahip.

 Fırçası orta kalınlıkta ve plastik kıllardan oluşuyor. Sevdiğim plastik fırçalı rimel sayısı azdır, bu ürün de hoşuma gidenlerden birisi.
 Kıvamı normal. Ne çok cıvık ne çok kuru bir yapısı var. 

 3 Farklı etki şimdi tek maskarada!

 1. kat hacim
 2. kat hacim & kıvrıklık
 3. kat yoğun görünüm

 Yukarıdaki fotoğraflarda rimelin iki kat sürülmüş halini görüyorsunuz. Kirpikleri birbirine yapıştırmadan hem dolgunluk hem de uzunluk verebilen çok güzel bir rimel bu.
 İki katta verdiği uzunluk günlük kullanıma uygun, eğer üzerinden bir kat daha geçerseniz dramatik, upuzun kirpikler ortaya çıkarıyor. Bu özelliği ile benden kocaman bir artı kazandı.
 İlk iki katta topaklanma çok az olsa da üçüncü kat dikkatli uygulanmadığı zaman topaklanma meydana geliyor ve kirpikleri de biraz yapıştırıyor. Hızlı uygulamak gerekiyor.
 Göz altına dökülme, bulaşma yapmıyor ve kirpiklerden kolay temizleniyor. Verdiği siyahlık güzel, kömür siyahı olmasa da grimsi bir görüntü de oluşturmuyor.
 Kıvrıklık konusunda olmasa da uzatma ve dolgunluk konularında Benefit They're Real rimel ile yarışabilecek nitelikte bir ürün.
 15 tl'lik uygun fiyatlı bu rimeli denemenizi tavsiye ederim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder