9 Nisan 2014 Çarşamba

Etkinlik: Next Level AVM 1. Blogger Buluşması

 AVM şehri Ankara'da en son açılan alışveriş merkezlerinden birisi Next Level. Burberry'den Armani'ye, Harvey Nichols'dan Alberto Guardini'ye kadar birçok lüks markayı/mağazayı bünyesinde bulunduruyor.
 27 Mart günü Taktik İletişim'den medya yönetmeni Aygül Alemdar'ın daveti üzerine AVM'nin ilk defa yaptıkları Blogger buluşmasında ben de vardım. Kendisine daveti ve etkinlikteki güler yüzü ve sıcaklığı için çok teşekkür ederim Ayrıca bloggerları önemseyip, bu tarz bir organizasyonu düşünmüş olmaları da çok hoşuma gitti. 

  Bir kozmetik bloggerının en çok ilgisini çeken kısım tabi ki de kişisel bakım & kozmetik idi AVM içerisinde yukarıda gördüğünüz kozmetik mağazaları bulunuyor. Nars ve Bobbi Brown'un Ankara'da açtıkları ilk mağazaları bu AVM'de bulunuyor.
 Ayrıca Victoria's Secret da Ankara'da ilk mağazasını burada açan bir başka sevilesi marka Mağazada VS'a ait kozmetik ürünlerine, şahane makyaj çantaları da dahil, kolayca ulaşabilirsiniz. 

 Etkinlik için buluşma noktamız Midpoint idi. İç/dış ferah oluşu ile sevdiğim bir mekan. Mekanın bir bölümü bizler için ayrılmıştı. 

 Midpoint tarafından gelenler için bolca ikram da hazırlanmıştı, başlangıcından ana yemeğine ve tatlısına kadar her şey çok lezzetli ve güzeldi. Çalışanları da o gün bizlere karşı oldukça ilgiliydiler.

 İkramlar yenilirken Next Level AVM müdürü Şafak Aksöyek Toros ve pazarlama uzmanı Başak Çuhadar gelenlerle grup grup sohbet ettiler, bizleri ve bloglarımızı tanıdılar. AVM hakkında görüşlerimizi alıp, sorularımızı sıkılmadan yanıtladılar. Her ikisi de çok ilgili, hoş sohbet ve güler yüzlü insanlardı. İlgileri için her ikisine de ayrı ayrı çok teşekkür ederim

 Sohbet, muhabbet derken zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan, sıra AVM turuna geldi. Şafak Hanım ve Aygül Hanım eşliğinde AVM içerisini dolaştık, hangi mağazalar olduğunu gördük. Son durağımız ise dışarıya mis gibi kokuların geldiği Jo Malone mağazası idi. Daha önceden bu markayı duyup da ürünlerini deneme şansım olmamıştı. Bu etkinlik ile markayı yakın tanıma, kokuların için kendimi kaybetme fırsatı yakaladım
 Jo Malone, İngiliz bir firma. Ürün ambalajlarına da İngilizlerin inceliğini, zarifliğini yansıtmışlar. Markaya ait parfüm {turunçgil, meyvemsi, hafif çiçeksi, çiçeksi, baharatlı, ağaçsı, intense}, banyo, el/vücut ve ev için çeşit çeşit kokular yer alıyor. Bu kokuların özelliği istediğiniz gibi karıştırabiliyor olmanız. Yalnız bu karıştırma şişelerde değil, tende yapılıyor. Bu kombinleme iki farklı parfüm ile yapılabileceği gibi; iki farklı vücut losyonu ve parfüm ile de yapılabiliyor. Mağazadan alacağınız koku kombinleme ile ilgili bilgilerle kendi kokunuzu kendiniz yaratabilirsiniz

 Buluşmaya katılan blog yazarları Jo Malone kokuları deniyor...

 Jo Malone'da ayrıca el ve kol masajı da yaptırılabiliyor. Buluşma günü şirin annemiz ve ikinci kez anne adayımız olan Başak'a Jo Malone markasına ait ürünlerle harika bir el ve kol masajı yapıldı. İlk olarak temizleyici köpük ile temizlenen el ve kola sonrasında vücut losyonu uygulanarak üzerine vücut losyonunun kokusu ile uyumlu olduğu düşünülen cologne/parfüm sıkıldı. Başak'ın mest olduğu bu uygulamayı siz de Jo Malone mağazasına gidip yaptırabilirsiniz
Yumuş elleri ile Başak ☺...

 Masaj sırasında Başak'ta kullanılan Peony & Blush Suede vücut kremi ile English Pear & Freesia'nın uyumuna bayıldım! 

 Bu güzel mağaza turu sonrasında Jo Malone buluşmaya katılan yazarlara ürünlerinden hediye etti. Kendilerine teşekkür ederim.
 Benim paketimden Wild Bluebell isimli, hafif çiçeksi serisinden bu cezbedici parfüm çıktı. Son zamanlarda elimden düşürmez oldum, yazısı mutlaka blogda yerini alacak.


 Bu güzel buluşma için tekrardan Şafak Aksöyek Toros'a, Başak Çuhadar'a, Aygül Alemdar'a, Jo Malone mağaza ekibine ve Midpoint ekibine çok teşekkür ederim.

4 yorum: