10 Nisan 2014 Perşembe

Ecowell Bebe Saç ve Vücut Şampuanı

 Daha önce şuradaki yazımda marka hakkında bilgi vermiştim sizlere, bugün bahsedeceğim ürün de yine Ecowell markasına ait bebek şampuanı. Katıldığım bir buluşmada hediye olarak verilmişti.
 Ecowell, temiz içeriği ve uygun fiyatları ile hoşuma giden bir marka. Bebek şampuanı da memnun kaldığım ve bitirdiğim bir ürünü oldu.
 Hassas bebek cildi için üretildiği için tüm hassas cilde sahip kişilerin rahatça kullanabileceğini düşünüyorum. Kullandığım süre içerisinde hiçbir sorun {kepeklenme, kaşıntı vb.} yaşamadım. İçeriğindeki portakal yağı ile hoş bir kokuya sahip. İçerik listesine buradan bakabilirsiniz.

 Yapısı oldukça akışkan, şeffaf renkte bir ürün.
 Birkaç günlük yıkanmamış saçta köpürmesi çok az. Bu nedenle her banyoda bu ürünle saçlarımı iki kere şampuanladım. Bol köpüren şampuanları seven kişileri ilk şampuanlamada tatmin etmese de ikinci seferde oldukça güzel köpürüyor.
 Saç ve kafa derisini güzelce temizliyor. Su ile saçlarınızı durularken o gıcır gıcır hissi ellerinizle anlayabiliyorsunuz.
 Saçları yumuşatma konusunda bana yetersiz geldi. Tabi ki benim saçımla bebeklerin saçı bir değil Saçlarımı kremlemeden, nemlendirmeden banyodan çıkamayan bir insanım ben. Ekstradan bir sertliğe neden olmadığı için bebeklerin o yumuşacık saçlarını da etkileyeceğini sanmıyorum.
 Saçta kalıntı bırakmadan, kolayca temizleniyor. Banyodan çıkınca saçlarımın kirden/yağdan arındığını anlayabiliyorum.
 200 ml'lik bu ürün oldukça da bereketli. Her banyoda saçlarımı iki kere köpürtmeme ve üründen bolca almama rağmen aylarca kullandım ben.

 Bir yetişkin olarak kullanacaksanız tavsiyem saç kremi/maske ile saçları yumuşatıp, desteklemeniz.

 Fiyatı 26 tl ve ürün 200 ml.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder