8 Mart 2014 Cumartesi

Tanya Burr by Eye Candy Lipgloss {Just Peachy}

 Belki bilmeyenleriniz vardır, Tanya Burr ünlü bir Vlogger. Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda da kendine ait parlatıcı ve oje serilerini piyasa sürdü.

 Daha önce, Kübra'nın etkinliğinde görmüştünüz bu ürünü. Cloud10beauty, buluşmaya katılan kişiler için gönderdi. Benim paketimden çıkan glossun ismi ise "Just Peachy" idi ☺ Cloud10beauty'ye ve Kübra'ya bana bu ürünü deneme şansı verdikleri için tekrardan teşekkür ederim Gerçekten merak ettiğim ürünlerden birisiydi.
 Ürünün plastik, şeffaf gövdeli ve siyah kapaklı, hoş bir ambalajı var. Kapağın üzerinde ise şirin, pembe bir kalp bulunuyor

 Serideki glosslar kremsi/pigmentli ve daha şeffaf/az renk verenler olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her iki çeşit de dudakta ıslak duruyor. Just peachy, kremsi yapıda uçuk şeftali-pembe, nude bir ton.
 Pigmentasyonu piyasadaki çoğu glossa göre fazla ve dudak rengini örtecek/nötrleyecek şekilde. 
 Renk dudakta, kabında ve swatchta durduğundan daha açık ve pembemsi bir renk olarak duruyor. Bu nedenle Just Peachy rengini esmer tenlilerin rahatça kullanabileceğini düşünmüyorum. Beyaz tenli olmama rağmen ben bile bu rengi uyguladıktan sonra parmaklarımla iyice dağıtarak kullanmayı tercih ediyorum. Bu şekilde daha doğal bir görünüm elde ediyorum.
 Bu renk uygulanmadan önce, dudaklara peeling yapılıp ölü derilerden arındırıldığında daha güzel bir görünüm elde ediliyor. Dudaktaki kurulukları, soyulmuş bölgeleri belli eden bir ürün.
 Ürünün dudaklara verdiği nem gayet iyi ve uzun süreli.
 İnce ve yassı sünger aplikatöre sahip. Rahat uygulama sağlıyor.
 Dudakta biraz yapış yapış bir his bırakıyor. Bu nedenle kalıcılığı da iyi. 
 İçerisinde minik minik, gümüş rengi ışıltılılar bulunuyor. Dudakta sadece ışık altında belli oluyor ve çok hoş görünüyorlar.
 Tadına ve kokusuna ise bayıldım! Çilekli, meyvemsi bir tada ve kokuya sahip. 

 Ben bu rengi çoğunlukla şeftali veya pembe tonlu rujlarla birlikte kullanıyorum. Soft ve tam baharlık kombinler çıkıyor ortaya ☺ 

 Renk olarak tek başına kullanmayı tercih etmesem de yapısı ve duruşu itibari ile sevdiğim bir ürün oldu. Chic renginde de gözüm var
 Seriye ait diğer renklere de Cloud10beauty'nin buradaki sayfasından bakabilir, 8.5 euro'ya satın alabilirsiniz.

 Fiyatı 8.5 euro ve ürün 8 ml.

2 yorum: