2 Mart 2014 Pazar

Benefit They're Real Rimel

 Benefit'in satışa çıktığı zamandan beri en çok satanlar listesine giren ürünlerinden birisi They're Real rimel. Daha önce şurada yazdığım Sephora etkinliği sonrası seyahat boyu hediye edilmişti gelenlere. Kullanmaya başladığımdan beri favorim oldu gerçekten. 
 Ürünün vaatleri arasında, yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere yüksek oranlarda kirpiklere uzatma, hacim ve kıvrıklık vermesi var. Ayrıca uzun süre dayanıklı olduğunu da belirtmiş.
 Benim yorumlarıma gelirsek,
 Bendeki rimelin seyahat, minik noyu. Orjinal boy ürünün ambalajı çok daha güzel.
 Orta uzunlukta kıllardan oluşan kalın ve uzun gövdeli, plastik bir fırçaya sahip. Fırçanın uç kısmında da ayrıca kıllar bulunuyor. Bu kıllar gözün iç kısmındaki kısa kirpiklere ulaşmayı da kolaylaştırıyor.
 Sadece siyah rengi var sanıyorum. Siyahın tonu çok güzel, simsiyah diyemem ama hafif parlak, gözde çok hoş bir duruşu var.
 Kirpiklere verdiği uzunluk, hacim ve kıvırmaya ise bayıldım! Eski versiyon Max Factor 2000 Calorie'den sonra ilk defa böylesine denk geldim. Rimel öncesi kirpik kıvırıcı kullansam da çoğu rimel ilk katta kirpiklerimi az da olsa aşağıya doğru indiriyordu. Ama bu rimel aksine kıvırıcı sonrası kirpikleri daha da kıvırıyor.
 Benim bütün isteklerimi neredeyse karşılıyor. Bu ürünün sevmediğim tek yanı ise, benim kirpiklerimde biraz topaklanmaya neden olması. O nedenle dikkatli sürmeye çalışıyorum.
 Kıvamı normal. Ne çok sıvı ne de çok kuru bir yapısı var.
 Akma, bulaşma, göz altına dökülme yapmıyor. Göz makyaj temizleyiciler ile diğer rimellere oranla biraz daha zor temizleniyor.

 Yüksek fiyatı düşündürse de rimellerim sayıca azalınca kendime hediye olarak alabileceğim bir rimel Kesinlikle denemeniz gereken bir ürün.

 Fiyatı 82 tl arası ve orjinal ürün miktarı 8.5 g.

11 yorum:

 1. 99 mu?!! Ay inanmıyorum şaka mı bu, en son 72ydi o nasıl bir zam! Ben çok seviyordum kendisini ama ben de almam bu fiyata. Şu an elimdeki iki deluxe boya sıkı sıkı tutunmam gerektiğini düşünmeye başladım :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay ben yanlış yazmışım ya fiyatı ☺☺ aklım allıklarına gitti ☺ güncelledim yazıyı, iyi ki farkettin ☺
   tam fiyatını hatılamıyorum ben de 72 veya 76 olabilir :/

   Sil
  2. 99tl'yi silmemişsiniz :)) fiyatı 82 tl geçen gün aldım, blackcard'a yüzde 10 indirim var klasik olarak.

   Sil
  3. 72 olması lazım evet :) ben de dedim tam indirim döneminde bir şeyler alacağım diye seviniyorum şu gelen zama bak :))

   Sil
  4. benefit'e zam gelmiş:/
   adsız arkadaşın dediği gibi 82 olmuştur o zaman

   Sil
 2. Bian 99tl'yi gorunce sok oldum :) bu maskaranin verdigi etkiyi sevdim ama benim kas altina gun icerisinde cok fazla bulasma yapti malesef, 3-4 kez orayi silmek zorunda kaldim..vezir de eder rezil de gibi bi durum var sanirim bu maskara icin :) sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ehehhe herkesin yüreğine indirdim sanırım ☺
   yağlı mı göz kapakların Ayşegül'cüm, bende bulaşma olmuyor

   Sil
  2. bende rimelin verdiği etkiye bayıldım,kirpiklerimin mükemmel yaptı,nerdeyse kaşlarıma değdi diyebilirim ancak kaş altına bulaşma sorununu bende yaşadım.Ayşegülün dedğigi gibi 3-4 kere kaş altlarımı sildiğimi biliyorum.Sırf bu yüzden orjinal boyunu almadım.

   Sil
  3. aa kimilerinde yapıyor demek ki :/

   Sil
 3. Ben de bu rimele bayılıyorum. Hatta favori rimelim oluyor kendisi:)

  YanıtlaSil