30 Aralık 2013 Pazartesi

Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey {Casual Sea Salt Spray}

 Blogger buluşmasında hediye olarak gelen ürünlerden biri daha ☺ Lilakutu tarafından gönderilmişti. Birkaç haftadır kullanıyorum kendisini. 
 Denizden çıktıktan sonra saçlar hafif dalgalanır ya; bu ürünün vaadi de böyle saçlar yaratmak. Saçları sertleştirmeden, doğal şekilde dalgaları ve bukleleri belirginleştirmek ve saçlara dolgunluk vermek. 
 Ben çoğunlukla saç spreyi olarak, kahküllerimi sabitleme amaçlı kullanıyorum Düz saçlara sahip olduğum için doğal dalgalar yaratmak için kendi başına işe yaramıyor bu ürün bende. Tarağa birkaç kez üründen fıslatıp kahküllerimi tarıyorum. Hem biraz hacim kazandırıyor hem de gün boyu aynı şekilde kalmasına yardımcı oluyor. 
 İlk sıkıldığında yapış yapış ve biraz sert bir his verse de 1 dk içinde o his yok oluyor ve geriye sanki hiç sprey sıkılmamış gibi yumuşacık saçlar kalıyor.
 Maşa sonrası da kullandım birkaç kez. Gayet başarılı buldum. Elektriklenmeyi azaltıyor, dalgaları belirginleştiriyor.
 Ayrıca çok da güzel kokuyor.
 Sertleşen, yapış yapış saç spreyleri, köpükleri, jöleler gibi ürünlere kıyasla oldukça iyi ve alınası bir ürün. Özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlı kişiler bu ürünü çok seveceklerdir sanıyorum.

 75 ml'lik boyunun fiyatı 16 tl. 
 

6 yorum:

 1. ben de saçlarımı dalgalı kullanmadığım için keşif kutusundan çıkan bu ürünü bir türlü kullanamamıştım. ama en kısa zamanda senin yöntemi deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dalga olmuyorsa yatıştırıcı özelliğini kullanırız biz de ☺☺

   Sil
 2. Bana da Lilakutu'dan gelmişti, normalde saç spreylerini sevmem ama gayet doğal duruşlu bir ürün :) Bitince tekrar bile alınabilir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet, çoğu sprey gibi sertleştirip yapış yapış yapmıyor saçları ☺

   Sil
 3. Bu ürünü çok merak ediyorum ben :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. senin hoşuna gidebilir aslında demre ☺ dalgalarını ortaya çıkartır..

   Sil