16 Aralık 2013 Pazartesi

Pastel Pretty Women Cheeks Blush-On {#16-Golden Sand}

 Geçtiğimiz haftalarda Pastel'in Blogger'lara özel gönderdiği %50 indirim kodu ile satın almıştım bu allığı, aldığım günden beri de kullanıyorum. Aldığım diğer ürünlere de buradan bakabilir, bloğun İG hesabını da takibe alabilirsiniz

 Allığa dönersek, Pastel'in baharda çıkardığı turuncu allığını önceden bu yazımda tanıtmıştım. Şimdi tanıtacağım allık da yine bu seriden Pastel'in bu sefer sonbahar için çıkarmış olduğu 3 renkten birisi. Diğer renklere sitesinden göz atabilirsiniz.
 Bahar serisinde olduğu gibi bu serideki allıklar da aynı tarz ambalaja sahip. Sedefli, çiçek desenli kabı ile göze hitap eden bir ürün, ben beğeniyorum Minik oluşu ile de çantada kolayca taşınabiliyor. İçerisinde yine kendine ait küçük bir ayna bulunuyor.
 Golden Sand rengi, içerisinde bronzluk olan çok güzel bir toprak tonu. Kendime bu tonları yakıştırmazdım ama bu allığı elime geçtiği günden beri çok severek kullanıyorum. Özellikle koyu, canlı makyajlara çok yakışıyor, göze batmıyor.
 Ciltte mat duruyor, içerisinde minik simler bulunuyor fakat yanakta kesinlikle belli olmuyorlar.
 Pigmentasyonu çok iyi, ben yine bahar serisindeki turuncu allıkta yaptığım gibi İnglot 27TG duo fibre fırça ile yanaklarıma uyguluyorum. Fırçayı birkaç kere allığa değdirmek yeterli oluyor. 
 Kabında olmasa da fırçada biraz toz toz oluyor, ürünü fırçaya aldıktan sonra fazlalığını atıp öyle uygulama yapmakta fayda var bence.
 Kalıcılığı da güzel, sadece gün içinde biraz silikleşebiliyor.
 Bir de çok güzel kokuyor

 Kozmetik mağazalarında yeni yeni satılmaya başlandı sanıyorum bu yeni 3 renk. Satın almak isterseniz Pastel'in online satış sitesini de kullanabilirsiniz. Fiyatına göre gayet başarılı bir ürün, tavsiye edilir

 Fiyatı 9.90 tl ve ürün 5 g.

6 yorum:

 1. Bu renkleri ben de kendime çok yakıştıramyorum ama geçen günkü makyajımda bronzer ya da kontürlemek için bir şeylere artık ihtiyacım olduğunun farkına vardım, arayıştaydım. :)
  Fiyatı çok uygunmuş ilk kez denemek için sanırım işimi görür.
  Alınacaklar listeme ekledim! :)
  Güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. deneme amaçlı alabileceğiniz fiyatına göre gayet iyi bir ürün ☺

   Sil
 2. Rengi çok güzelmiş ben de bakayım en iyisi güzel günler kullan:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim canım, sen de beğenirsin umarım dene bakalım ☺

   Sil
 3. bende bunun bir koyusunu aldım başak ablada gördüm bunu gidince size bir ton koyusu daha çok yakışır dedi bayan aklımı çeldi bende diğerini aldım çok memnunum kışın gri havasında bronz ışıltısı harika duruyor tende güle güle kullan cnm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. senin aldığına da bi bakayım o zaman, meral ettim ☺

   Sil