26 Kasım 2013 Salı

Etkinlik: Ankara Blogger Buluşması {Fabricafe}

 16 Kasım Cumartesi günü Bugünnesürsem ve Nesneslis'in organize ettiği Tandoğan'daki Fabricafe'de olan Blogger buluşmasına katıldım Hem önceden gördüğünüz kişilerle yeniden sohbet etmek hem de yeni kişiler ile tanışmak için bu tarz buluşmalara bayılıyorum ve elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum. 
 Fabricafe'ye ilk gidişimdi ve mekana bayıldım! Arkadaşlarımla birlikte mutlaka tekrardan gideceğim. Dekorasyonu, çalan müzikler, çalışanların ilgisi herşey çok güzeldi.
 Mekana girip alt kata indiğimde Ecce Organizasyon'un hazırladığı o şık masa gözüme çarptı. Benden önce gelen Blogger arkadaşlar ile merhabalaştıktan sonra yerime geçip hemen yukarıdaki fotoğrafı çektim. Pullardan, minik çiçeklere kadar ince düşünülüp, hazırlanmış bir masaydı.
Fotoğraf için Başak'a teşekkürler

 Ve Bahar Bistro'nun kozmetik delisi Bloggerlar için hazırladığı o harika pasta Görüntüsü gibi tadı da çok güzeldi.

Fotoğraf için Başak'a teşekkürler ☺

  Böyle tatlı Bloggerlar ile tanışma ve sohbetin yanı sıra bir marka ile de tanışma fırsatı yakaladım Forever Living markasını bizlere tanıtmak için Ömer Bey de bizlerle birlikteydi o gün. Forever Living, içeriğinde büyük oranlarda aleo vera bulunduran ürünler pazarlayan bir firma.
 Firma o gün hakkında verdiği bilgiler sonrası, eğlenceli bir de çekiliş yaptı. 8 kişi Forever Living'in ürünlerinden kazandı. Yukarıdaki lip balm da benim çekilişten kazandığım Forever Living ürünüm O zamandan beri kullanıyorum kendisini, pek sevdim. Blogda da yazısı yerini alacak kesinlikle.
 Çekilişin dışında marka eli boş gelmemiş, bize numuneler de getirmişti. Numunelerden sadece diş macununu denedim şimdilik. Konsantre bir ürün, çok az miktarı bile ağızda çok iyi köpürüyor. Temizlemesi çok güzel, dişlere üzerinde yazdığı gibi parlaklık veriyor. Tadı gerçekten çok hafif, acı naneli diş macunu kullanamayanlar bu ürüne bi şans vermeli kesinlikle.

 Buluşmada çekiliş yapan bir başka firma ise Sephora idi. 2 Blogger arkadaş Sephora'dan hediye çeki kazandı. Güzel günlerde kullansınlar

 Bugünnesürsem ve Nesneslis bunlarla yetinmemiş, bir de bizler için sponsor firmalar ayarlamışlar. Hepsine kendi adıma çok teşekkür ederim. Paketleri açması çok keyifliydi
Fotoğraf için Başak'a teşekkürler ☺

14 yorum:

 1. Tanıştığımıza çok sevindim :)

  YanıtlaSil
 2. Lip balm çok güzel canım dene mutlaka:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o günden beri kullanıyorum canım, sevdim ;)

   Sil
 3. oo ojelerin renkleri çok güzel güzel günlerde kullan canım tanıştığıma memnun oldum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim ☺
   aynen ben de çok memnun oldum tanıştığımıza ☺ bi sonraki buluşmada görüşmek üzere

   Sil
 4. Rica ederim şekerim :)) Öpücük!!

  YanıtlaSil
 5. bende çok keyif aldım bu bulusmadan,takip ettiğim insanları görmek çok güzeldi çok konusamadık ama diğer bulusmalarda yanındayımmm gözdee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet ya pek kaynaşamadık:(
   gel gel yanıma ☺☺

   Sil
 6. kontejyanlı olması kötü oldu inşallah bir dahaki buluşma kontejyanlı olmaz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. umarım canım herkesi görürüz bu şekilde ☺

   Sil