30 Kasım 2013 Cumartesi

Atelier Rebul Kolonya {Green Tea}

DSCN6555
 Türkiye'nin ilk eczanesi olarak kurulmuş Rebul, 1938 yılında ürettiği lavantalı kolonyası ile ünlenmiş bir marka. Koleksiyonuna yeni kokular ve ürünler ekleyen Rebul, Atelier Rebul markasını yaratmış.
 Koleksiyonda kolonyalar, bay/bayan parfümleri, ev parfümleri, mumlar, paraben içermeyen vücut ürünleri, erkek bakım ürünleri bulunuyor. Yani ne ararsanız var. Koku çeşitleri de bi o kadar fazla. 
 Bugün sizlere tanıtacağım Atelier Rebul markasına ait ürün ise yeşil çaylı kolonya. Kolonya deyip geçmeyin bir parfüm kadar kalıcı ve yoğun kokuya sahip. Şişesi de kolonyadan çok bir parfüm şişesini andırıyor. Sade ve güzel bir şişeye sahip.
 Yeşil çay kokusunu hep ferahlatıcı ve güzel bulmuşumdur. Bana daha çok erkek parfümlerini çağrıştırsa da durdukça hafiflemiş olan o kokusunu seviyorum. Bu kolonyayı da elime geçtiğinden beri, evde bunaldıkça ellerime, boynuma birkaç kere fıslatıp ferahlamak için kullanıyorum. Ellerimde kalıcılığı az olsa da boynuma değen giysinin yakasından kokusunu ertesi günü bile alabiliyorum.
 Kolonyaların 50 ml ve 200 ml olmak üzere iki boyu bulunuyor. Fotoğraftaki 50 ml'lik boyu.
 Green tea kokusundan başka lavender, verbana&ginger, fig, erguvan, mandarine, jasmine, ice, amber, rose gibi birçok seçenek daha bulunuyor.
 Ben çok sevdim kendisini, yaseminli olanında da gözüm var

 Atelier Rebul'un bir tek İstanbul'da Brandium ve Zorlu AVM'lerinde mağazaları bulunuyor. Güzel haber ise yakında sitelerinde de online satışa başlayacak olmaları.

 Kolonyaların 50 ml'lik boyları 23.90 tl, 200 ml'lik boyları 32.90 tl.*Ürün gönderimi için Yöntem Pr'a teşekkürler.
**Ürün yorumlarım objektiftir.

2 yorum:

  1. Çok merak ediyorum taksimdeki rebul eczanesinde vardır byük ihtimalle gidip mutlaka alacağım bir tane.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. yazdığım 2 avmde mevcut mağazaları ☺ siz de beğenirsiniz umarım ☺

      Sil