22 Kasım 2013 Cuma

Alix Avien Black Eyeliner Pen

 Alix Avien'in yeni çıkardığı bir ürün Black Eyeliner Pen. Keçeli kalem tarzında, rahat kullanım sağlayan, genelde eyeliner çekmeye yeni başlayanların kolayca kullanabildiği bir uca sahip.
 Genelde bu tarz keçeli uçlu eyelinerlara sıcak bakmıyorum. Daha önceleri denediğim keçe uçlu eyelinerlarda tam siyah rengini verememe, kullandıkça ucunun şeklinin bozulması, çabuk kuruması, sertleşmesi gibi sorunlar yaşamam bunun sebepleri.
 Alix Avien bu eyeliner ile siyahlık sorununu neredeyse çözmüş gibi. Fakat yine de bir gel eyeliner ile kolayca elde ettiğiniz siyahlığı vermiyor bence. Ben şahsen daha tok bi renk elde edebilmek için 2 kat uygulamayı tercih ediyorum.
 Yatay veya dikey her iki şekilde de rahat uygulama sağlıyor. Yatay kullanım ile daha koyu bi siyahlık elde edebiliyorsunuz.
 Kullandığım süre boyunca formunu kaybetmeyen sert, orta uzunlukta bir ucu var. Bu uç ile ister kalın ister ince kolayca eyeliner çekilebiliyor. Ayrıca bu tarz eyelinerlar ile kuyruk da çok düzgün yapılabiliyor. 
 Uygulandıktan sonra kuruması da hızlı. Kuruduktan sonra bulaşmıyor, bozulmuyor, kalıcılığı gayet güzel. Fakat su ile temas ettirdiğiniz an dağılmaya başlıyor. Waterproof bir ürün değil, temizlemesi rahat.

 Bu zamana kadar kullandığım Loreal'den sonra en memnun kaldığım keçe uçlu kalem oldu kendisi.
 Keçe uçlu kalem tarzı eyelinerları sevip de siyahlığından şikayetçi olanlara tavsiyemdir. Benim tercihim hala gel eyelinerlar*Ürün gönderimi için Alix Avien'e teşekkürler.
**Ürün yorumlarım objektiftir.

2 yorum:

 1. Yorumlarına tamamen katılıyorum. Bende daha önce Flormar'ın keçe uçlu eyelinerını kullanıyordum. Likit olanlara nazaran uygulama kolaylığı var. Ancak ne zaman Maybelline'nin jel eyelinerini keşfettim ozaman dan beri başka birşey kullanamaz oldum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Flormar'ınkinden nefret etmiştim ben, kullandığım en kötü eyelinerlardan sanırım :/
   Evet gel eyelinerlar bi farklı gerçekten ☺

   Sil