5 Ekim 2013 Cumartesi

Golden Rose Luxury Rich Color Lipgloss {#03 - #13}

 Luxury, Golden Rose'un yeni çıkarmış olduğu, ruj-gloss birleşimi, rengini yoğun veren bir dudak serisi. Golden Rose'un kendi standlarında satışa sunuldu mu bilmiyorum ama sitede satışta.
 Ürünlerde ilk göze çarpan özellik ambalajı. İnce ve yassı, her çantada/makyaj çantasında rahatlıkla taşınabilecek bir ambalaja sahip.
 İkinci özelliği ise çift taraflı aplikatörü. Bi tarafı ince diğer tarafı kalın, iki farklı aplikatör birlikte kullanılmış. Özellikle ince uç kısım kırmızı gibi dikkat isteyen renklerde güzel iş görüyor, ilk önce bu kısmı kalem gibi kullanarak dudağı çerçevelendikten sonra kalın kısımla da dudak içi rahatça doldurulabiliniyor.
 Glosslardaki yapış yapış olma durumu orta düzeyde. Dudağa uygulaması rahat fakat durdukça, bir süre sonra üründe yapış yapışlık hissi biraz artıyor. Yapışkanlığın artması sonucu ürünün kalıcılığı da fazlalaşıyor, 3-4 saat rahat dudakta kalıyor. İlk sürüldüğü gibi kalmasa da parlaklığı ve rengi hala belli oluyor.
 Bu üründe beni en çok rahatsız eden şey kokusu... Böyle şeker ile acı badem karışımı, yoğun bi kokusu var sanki. Kötü değil ama daha az parfümlü ve daha güzel kokan bir ürün olabilirmiş bence. Kokulara karşı hassas iseniz koklamadan almayın derim.

 Seride 15 renk seçeneği bulunuyor. Bugün sizlere tanıtacağım renkler 03 ve 13 nolu olanlar.
03 -> İçerisinde altın ışıltılar bulunan nude bir pembe. Aslında altın ışıltılar nedeniyle renk biraz da şeftaliye kayıyor. Tek katta rengini gayet iyi veriyor. 2 renk arasında bu rengi daha çok sevdim. Günlük, abartı durmayan bi ton. Parlaklığı üründen az veya çok uygulayarak ayarlanabiliyor.

*****

13 -> Bu renk ise can alıcı bir kırmızı. Swatchta, beyaz ışık altında çekildiği için çok parlak çıktı. Aslında çok daha tok ve şık bir tonu var. Renk vermesi çok iyi, ruj kadar opak. Bir de dişlere bulaşmasa süper olacak

 Fiyatları 14.90 tl ve ürünler 9 ml. 


*Ürün gönderimi için Golden Rose'a teşekkürler.
**Ürün yorumlarım objektiftir.

4 yorum:

 1. Iki renkte cok guzelmis gule gule kullan:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim ☺ serideki en alınası renklerden ikisi de gerçekten ☺

   Sil
 2. 2 rengede bayıldım güle güle kullan gözdecim, sanada gönderilmesine sevindim :-**

  YanıtlaSil