4 Ekim 2013 Cuma

Bioderma Sensibio H2O

 Bu ürünü bilmeyen yoktur artık heralde ama bu Blogger kız daha bir ay önce aldı bu ürünü, yeni deniyor ☺ 
 Yeni denememin nedeni ise makyaj ve cilt temizliğini temizleme jeli gibi köpüren ürünlerle yaptığım için bu tarz pamuk gerektiren temizleme ürünlerine ihtiyaç duymamam. 
 Ama Turucu Kasa'nın 1-2 ay önce yaptığı kampanyaya kayıtsız kalamayıp, 1 adet de ben edindim sonunda. 
 Hala makyajımı/yüzümü köpüren temizleme jelleri ile temizliyorum. Fakat bu ürünün bana seyahatlerde çok faydası dokundu. Çıktığım her tatilde yanımdaydı, minik pompalı bir şişeye koyup her yere götürdüm Yüzümü köpürtmekle uğraşamadığım, zamanımın kısıtlı olduğu her an hem cildimi hem de makyajımı H2O ile temizledim.
 Gerçekten beğenildiği kadar varmış, cildi çok güzel temizliyor. Tahriş etmeden, yakmadan, yağlandırmadan, başarıyla cildi arındırıyor kirlerden. Makyajı çıkarma konusunda da, rimel hariç, çok başarılı. Makyajı temizlemeye üşendiğim gecelerde, bu ürünle şip şak hallettim onu da.
 Hassas ciltlerin de gönül rahatlığı ile kullanabileceği hafif, kokusuz, bittikçe alınası bir temizleyici Kesinlikle tavsiye edilir.

 100 ml, 250 ml ve 500 ml lik boyutları bulunuyor. Fiyatları sırasıyla 24.50 tl, 47.50 tl ve 69.50 tl. Ayrıca bu üründe sık sık 1 alana 1 bedava şeklinde ekonomik kampanyalar da oluyor.

10 yorum:

 1. Benimde yeni kullanmaya başladığım ,aynı zamanda çok sevdiğim bir üründür kendisi :)

  YanıtlaSil
 2. benim kirpiklerimi döktüğü için bıraktım, loreal 3 etkili temizleyici aldım kirpiklerimin dökülmesi de durdu nihayet..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aaa kirpiklerini dökmesine üzüldüm :/ göz makyajımı sürekli pamuğa dökülen temizleme ürünleri ile sildiğimde bende de oluyor o sorun malesef :/ iyice temizlensin diye sert davranıyoruz galiba

   Sil
 3. Aslında ondan ziyade bu ürün çıkması zor ürünlerde yapıyor o dökülmeyi.Ürünün tek sıkıntılı noktası o bence.Bende 1 yıldır falan kullanıyorum. Benefit ve Dior rimelimi temizleyemediği ve temizlemeye çalışırken kirpiklerim dökülüp göz çevrem iyice kuruduğu için Loncome Bi Facil aldım. Onun dışında yüz göz dudak temizliğinde gayet iyi.Sende güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet rimel temizleme de başarılı değil bence de.. ben de genelde öncesine göz makyajımı sonrasında bu ürünle cilt makyajımı temizliyorum ☺
   teşekkür ederim ☺

   Sil
 4. ben de hemen hemen her blogda görüp heves edip aldım ama hiç de abartılacak performans göstermiyor yada ben mi yanlış kullanıyorum acaba:) benim beklentim kısa sürede tüm makyajı silmesi ama bu ürünle çok zaman kaybediyorum onun dışında içeriği ve doğal olması harika, çok hafif makyaj için fln olabilir :)

  http://bakimliprenses.blogspot.com/ yeni bloguma beklerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. temizleme jeli kadar kısa sürede temizlemiyor bence de ama jeli köpürtüp yüzümü yıkayıp, kurulamaya üşendiğim zamanlarda kolayıma geliyor benim ☺

   Sil
 5. kolaylık açısından çok iyi bende de ufak boyu var yeldanın çekilişinden kazanmıştım seyahate çıkarken hep onu alıyorum yanıma
  bazı göz makyajını rimeldenmidir senin dediğin gibi tamamen temizleyemiyor
  bende senin gibi yüzümü yıkamadan köpük köpük etmeden rahat etmeyenlerdenim bunu uyguladıktan sonra aslında hiç gereği olmadığı halde bir de yüz yıkama jeliyle yıkıyorum yoksa için rahat etmiyor :)
  göz temizleme olarak yves rocher dene derim onunki de güzel kuzum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. rimel konusunda sıkıntılı biraz gerçekten ☺
   seninle aynı düşüncedeyim ☺
   yves rocher temizleyiciye de bakıcam canım ☺

   Sil