16 Ağustos 2013 Cuma

└►Yeniler #4

Dalan d'Olive şampuan ve saç bakım kremi: Daha önce şampuanını kullanıp memnun kalmıştım. Bu sefer saç kremi ile birlikte aldım.

Watsons seyahat için şişeler: 1 alana 1 bedava kampanyasından 2 tane daha aldım. Çok kullanışlı oluyor bunlar, seviyorum.

Golden Rose Wynn asetonsuz oje çıkarıcı: Hem asetonsuz hem de kullanışlı bi şişesi olduğu için bu sefer bu oje çıkarıcıyı aldım. Pamuğu bastırınca oje çıkarıcı gelen bi pompaya sahip. Pamuğa dökmek için ters çevirmek gerekmiyor.
Watsons salatalıklı makyaj temizleme mendili: Aldığım gün denedim ama sevmedim. Mendili sert ve ince, benim cildimi rahatsız etti. Ayrıca ıslaklığı da yeterli gelmedi bana. Papatyalı olanı daha çok seviliyormuş, keşke onu alsaydım.

Rimmel London ojeler: Bu ojelerde de 1 alana 1 bedava kampanyası vardı. Golden Rose Carnival ojelerin altına kullanmak için pastel tonlarda olanları seçtim. Soldan sağa numaraları; 704, 621, 262 ve 500.

Essence base coat: Güzel bi base coat ararken Başak'ın ve Kova Kadını'nın tavsiyeleriyle bunu aldım. Daha bir kere kullandım, sevdim gibi.
NYC top coat: Bendeki artık bozulduğu için onun da yenisini aldım. Çok güzel bi ürün.

Turuncu Kasa'nın şurada bahsettiğim kampanyasından satın almıştım bu ürünleri. Kampanya sona erdi malesef.
Avene termal su: Bu ürünen çok memnunum, makyaj sonrası veya sıcakladığım zamanlarda yüzüme birkaç fıs sıkıyorum. Makyajın o pudramsı görüntüsünü alıyor.
Bioderma H2O: Bu ürünü ise bilmeyen yoktur artık ama ben ilk defa alıp deniyorum ehe  Küçük pompalı bi şişeye doldurdum, tatil zamanlarında yanımda taşıyorum. Gayet pratik ve yüzünüzü, makyajınızı temizlemeye üşendiğinizde kullanabileceğiniz bir ürün.
  
En son gelen Naturisimo siparişim. 
Jason Aloe Vera el ve vücut losyonu: Bu ürünü after sun olarak kullanmak için aldım. İçerisinde %84 oranında Aloe Vera bulunuyor. Aloe Vera'nın cildimi sakinleştirme ve kızarıklıkları yatıştırma özellikleri var. Bu nedenle after sun olarak çok iyi iş göreceğini düşünüyorum. 
Laidbare DIY 2 in 1 Cleanser&Toner: Bundan önceki yeniler yazısında da görmüştünüz bu ürünü. Severek kullandığım için yedekledim

6 yorum:

 1. oh oh maşallah :) epey bişey var güle güle kullan canım dalan şampuanı bende denemek istiyorum aslında

  YanıtlaSil
 2. güle güle kullan canım hepsini
  şu spreyli şişelere zeytin yağı bile koydum ben ne kadar mübarek şeyler :))

  YanıtlaSil
 3. ojelerin rengine bayıldım güle güle kullan :)

  http://beautybysyln.blogspot.com/

  YanıtlaSil