11 Temmuz 2013 Perşembe

Bath & Body Works Sea Island Cotton Body Scrub

Bath & Body Works'ün duş jellerini severek kullanıyorum, body scrublarını da uzun süredir merak ediyordum ama scrub konusunda biraz takıntılı olduğum için hep erteliyordum. Mayıs ayında  tatildeyken Bath & Body Works mağazasına gitme şansım oldu, mağazadaki erkek görevli scrubları çok övünce dayanamayıp aldım. Hemcinslerimi bayan satış görevlilerine göre daha güvenilir bulduğumu dipnot olarak eklemek istiyorum :) 

Bu şeker bazlı bir scrub. İri sayılabilecek taneciklere sahip. Uygulamaya başladıktan sonra şeker taneleri yavaş yavaş erimeye başlıyor ve uygulama sonunda köpüğe dönüşüyor. Ben bu özelliğini çok sevdiğimi özellikle belirtmek istiyorum. Hem cildin tahriş olma riskini azaltıyor, hem de tanecikler eriyip tamamen kaybolduğu için bir de onları durulama ya da banyoyu temizleme eziyetine katlanmamış oluyorsunuz. Oldukça pratik.

Koku olarak seçenekleri tam olarak hatırlamıyorum, benim en çok hoşuma giden bu olmuştu. Rahatlatıcı ve hafif bir kokusu var. Keşke body butterını da alsaymışım diye çok iç geçirdim, bir dahaki sefere artık :)

10 yorum:

 1. Ambalajı bile böyle farklı yerlere götürüyor insanı, güle güle kullan onurcum. :)

  YanıtlaSil
 2. Bath&body workste adını hatırlamıyorum ama bir scrub kokladım bee beauty vanilla cheesecakeden bile daha güzeldi. Bir dahaki sefere kesin alıcam aklımda kaldı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. BBW'de çok fazla seçenek var, insanın hepsini alası geliyor resmen :) <3

   Sil
 3. Orjinal ürün nerede orada sen ^_^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İhihi teşekkür ettim Kermycim :)

   Sil
 4. şişesi çok güzelmiş. ^o^ kokusu da ferah gibi duruyor. ben de beğendim aldığım bbw scrubları. birini kullandım ama şimdilik rumberryi. parfüm olarak tatlı kokuları çok tercih etmesem de duşta seviyorum.
  keşke daha çok koku alabilme kapasitemiz olsa da hepsine bakabilsek kokuların. :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mağazada onu kokla bunu kokla derken başım döndü :D bir dahaki gidişimde önceden belirlemeyi düşünüyorum bakacağım kokuları :P

   Sil
 5. off bana uzak bath and body works :(( buhu buhu :( 2 kuzuyla nasıl giderim bilmem cok ters. keske internet satisi olsaymıs. gule gule kullan onurcum bu arada :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Burcu :) evet keşke online satışı olsa çok rahat olurdu :(

   Sil