10 Haziran 2013 Pazartesi

Lush Geri Dönüşüm

Fotoğrafta gördüğünüz gibi 5 adet temizlenmiş Lush kutusunu veya siyah şişeyi mağazaya götürdüğümüz takdirde Lush bize istediğimiz 1 taze maskeyi hediye ediyor. Verdiğimiz kutular geri dönüşüme gidiyor. Daha önce bu kampanya var mıydı bilmiyorum, ben kutuları hep çöpe atıyordum. Bu ibareyi ambalajın üzerinde ilk defa geçen hafta gördüm, belki benim gibi bilmeyenler vardır diye paylaşmak istedim. Bundan sonra kutuları atmıyoruz :)

12 yorum:

 1. aa yeni attım daha bir tane yaa tühh :-((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de attıklarım için üzülüyorum.

   Sil
 2. Süpermiş :) ben de çöpe gönderiyordum. Artık biriktiririm. Bir de stoklarda magnamintyi görsem çok iyi olacak:S

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Magnaminty stoklara girdiği gibi hemen bitiyor. Neredeyse her gün kontrol ediyordum siteyi, bir tane kaptıum hemen, şimdi yine bitmiş :)

   Sil
 3. hep vardı ama ibareyi yeni koymuşlar,ama ben mağazaya sorduğumda şişe kabul etmiyolardı ona yeni başlamışlar heralde güzel olmuş=)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa desene bugüne kadar hep boşa atmışız kutuları, öğrendiğimiz iyi oldu :)

   Sil
 4. Önceden şişeler dahil değildi buna.
  Sormuştum çünkü şişeler dahil değil demişlerdi geçen sene bu zamanlar.
  Demek ki yeni dahil ettiler.
  :)
  Sevindim valla.

  YanıtlaSil
 5. bunu ben de yeni gördüm sayılır :( ve bir sürü lush kutusu attım çöpe, az önce maille de sordum Lush'a ilk günden beri varmış bu geri dönüşüm kampanyası :( ben de blogda yazacağım şimdi, kimse atmasın çöpe, ne güzel geri dönüşüm olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben biriktiriyorum öğrendiğimden beri, keşke daha çok duyursalar bunu. Birçok kişi benim gibi tesadüfen öğreniyor. Geri dönüşümü destekliyoruz :)

   Sil