2 Şubat 2013 Cumartesi

Bee Beauty Vücut Ürünleri + A! Absolute! Vücut Spreyi


 Bee Beauty ürünleri Gratis'lerde satılıyor. 3-4 koku çeşidi bulunuyor, bugün benim sizlere tanıtacağım hindistan cevizi ve vanilya özlü olan serisi ☺ Bu serinin kokusuna bayıldım. Çok güzel kokuyor ve kalıcı. Sadece bayanların değil erkeklerin de kullanabileceği unisex bi kokusu var.

1. BB Coconut&Vanilla Vücut Losyonu: Hafif yapılı, cilt tarafından kolay emilen bi ürün. Nemlendirmesi günlük kullanımda yeterli geliyor. Ben günlük olarak ellerim için kullanıyorum. Çok kuru, çatlamış bölgeleri hemen iyileştireceğini sanmıyorum.
300 ml.

2. BB Coconut&Vanilla Duş Jeli: Diğer duş jellerinden farklı olarak jölemsi bi yapıya sahip bu ürün. Köpürmesi gayet güzel. Cildi güzel temizliyor, kokusu duştan sonra tende biraz kalıyor. Cildi ne kurutuyor ne de nemlendiriyor.
300 ml.

3. BB Coconut&Vanilla Vücut Kremi: Losyonuna göre koyu kıvamlı ve daha iyi nemlendiren bi ürün. Çok kuru-kuru bi cildiniz varsa bu ürünü daha çok sevebilirsiniz. Karşılaştırma yapacak olursam The Body Shop'un vücut kremlerine göre kıvamı daha yoğun. Vücuda yedirirken biraz daha zaman istiyor. 
250 ml.

4. A! Absolute! Işıltılı Vücut Spreyi {Electric Martini}: Vücutta ışıltıyı kullanan, seven bi insan değilim. Anca yaz aylarında akşam dışarı çıkarken 3-5 kere kullandığım olmuştur. Bu ürünü de evde birkaç kere denedim. Genel olarak sevdim. İçerisinde minik minik gümüş ışıltılar bulunuyor. Spreyli oluşu uygulama rahatlığı sağlıyor, tek fısla büyük bi alana ürünü uygulayabiliyorsunuz. Kalıcılığı gayet güzel, 3-4 saat bozulmadan kalıyor. Hafif bi kokusu var ama ben pek beğenmedim.
 Yaz aylarında arada bir kullanabilirim diye düşünüyorum ☺ Bu ürün dışında bronz ve sarı renkli iki çeşidi daha bulunuyor. Gratis'lerde bulabilirsiniz.
59 ml.

*Ürün gönderimi için Gratis'e teşekkürler.
**Ürün yorumlarım objektiftir.

6 yorum:

 1. Bende narlı olanın kokusuna bayıldım ama o kadar çok vücut losyonu varken elimde almayayım dedim. Nasıl böyle bir dirayet gösterdiysem:))

  www.seregonsworld.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende de çok var vücut losyonu nasıl biticekler bilmiyorum :/ narlısını da kokliyim bi dahaki gidişime ☺

   Sil
 2. BB'lerin hepsi çok güzel kokuyor bence, sadece bu yüzden bile hepsini alasım var :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hehe evet koku işini çözmüşler ☺ her çeşidinden almak istiyor insan.

   Sil