12 Şubat 2013 Salı

Alışveriş: NkdMan ve Gratis

Ayın 1'inde NkdMan'den sipariş vermiştim, gelecek mi gelmeyecek mi diye heyecanla bekliyordum, bugün geldi ;) 
Aldıklarım: Baxter Of California Super Shape Spf15, bu markanın daha önce başka bir ürününü kullanmıştım, çok başarılıydı. Bu nemlendiricisi de iyi yorumlar almış, bakalım beğenecek miyim? Meşhur Marvis Classic Strong Mint; bu diş macunu için aylardır ölüp bitiyordum :( Belçika'dan bir tüp alıp bitirmiştim ve tabii ki Türkiye'de olmadığından bir daha alamamıştım. Yazısını bir ara yazıcam.
Eve gelmeden önce de Gratis'e uğradım. Cettua Before Having Date ve Floriography El Sabunu aldım, Floriography markasında 2 al 1 öde var. 
Kokusuna bayıldığım Bee Beauty Vanilla Cheesecake Body Peeling, Purederm Oxygen Mask, Benri Kare Pamuk. 
Vee alışverişimin sonunda Gillette'den bu kozmetik çantasını hediye ettiler, Gratis'i seviyorum! <3 Bir de 1000 izleyici şerefine yapacağımız çekiliş için birşeyler aldım ama onları göstermiyorum, sürpriz :)

16 yorum:

 1. Guzel gunlerde kullan onurcum :) oxygen maski cok merak ettim, butun poset maskeleri denemeden rahat huzur bulamicam sanirim :D :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim canım, deneyince yazarım senin için :)

   Sil
 2. aldıklarını güle güle kullan:)şu dişmacununu merak ettim yazını bekliyorm.bende eğer bir gün 100 üye sayısına ulaşırsam çekiliş yapmak çok istiyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim :) Marvis bitanedir <3

   Sil
 3. Onur harikasın vallahi, 2 sene önce ben de İngiltere'deyken Marvis diş macunu alıp bayılmıştım, sadece bir kutu aldığıma pişman olmuştum. Ben yolladıklarını bilmiyordum Türkiye'ye kozmetik ürünlerini, ben de sipariş vereyim madem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir Marvis sever daha <3 birkaç kutu daha sipariş edicem Marvislerden, bu deneme alışverişiydi gelecek mi gelmeyecek mi diye :) Alışveriş yaparken shaving products yazmalarını istemeyi unutma.

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim sayende diş macununun adını hatırlamış oldum. O zaman yaseminli olanı vardı bir de mor tüpte onu da alsam mı almasam mı diye çok düşünmüştüm, şimdi ilk iş onu isteyeceğim. Shaving products mı haha:D Güle güle kullan diğer aldıklarını,nemlendiriciyi de yorumlarsan kullanınca ileride ekstra mutlu olurum :)

   Sil
  3. yaseminli benim de aklımda, yalnız şimdi buna güvenip sipariş veririm gelmezse o zaman yıkılırım :D Bu arada sample da yolladılar, merak ettiklerinin sample'ını sor mutlaka ;)teşekkür ederim tekrar Çağlar, onun da yazısını hazırlıcam belli bir müddet kullandıktan sonra.

   Sil
 4. merak ettim şimdi bende şu diş macununu:))) aldıklarını güel güle kullan canım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim canım, yazısı gelecek ;)

   Sil
 5. Diş macununu not ettim hemen:) güle güle kullan aldıklarını...2 kişi kalmış çekiliş için:)..Ben 50 takipçim olsun ilk çekilişimi hemen yapmak istiyorum:)))Gerçi blogum daha 2 haftalık ama olsun:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, çekilişe az kaldı ;) Takip ediyorum blogunu, başarılar :)

   Sil
 6. Valla senden görüp hırslanıp gidip alışveriş yapıyorum :)Yapma bunu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) O zaman biraz fren yapıyoruz :)

   Sil
 7. güle güle kullan.. oksijen maskesini çok fazla bir şey beklemeden yaparsan çok memnun kalacağını umuyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim, bugün akşam denicem o maskeyi.

   Sil