23 Kasım 2012 Cuma

Yves Rocher Hydra Vegetal Nem Serumu

Yves Rocher Hydra Vegetal serisi ilk çıktığından bu yana oldukça merak ettiğim bir seriydi, ilgimi en çok çeken ise bu nem serumu oldu.  Nem kaybı / eksikliği yaşayan tüm cilt tipleri için uygun; 7 günlük kür şeklinde ya da günlük kullanılması öneriliyor. Yanaklarım nemsiz olduğu için bu tarz bir takviyenin cildime iyi geleceğini düşünerek denemeye karar verdim. Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum.
Yapısı oldukça akışkan, 3 pompa benim tüm yüzüm ve boynum için yeterli oluyor, cilt tarafından hızlıca emiliyor, 1-2 dakika bekleyip üzerine güneş kremi ya da nemlendirici sürüyorum. Cildimdeki gerginlik ve kuruluğu büyük oranda azaltıyor. Cildim kış aylarında duştan çıktığımda inanılmaz kuru oluyor, bu serumu uyguladığım zaman cildim daha hızlı yatışıyor ve rahatlıyor. Beni rahatsız eden tek nokta biraz fazla parfümlü oluşu. Keşke parfümsüz olsaymış. İndirimde yakalarsam belki tekrar alabilirim. 

6 yorum:

 1. ben de aldım bu ürünü karma cildimi çok fazla yağlandırmasını sevemedim sadece yoksa mükemmel derecede yumuşatıyor cildim pamuk gibi oluyor :) kokusu hoş değil haklısın :) güle güle kullanalımmm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkürler canım, sen de güle güle kullan :)

   Sil
 2. evet onurcum yr cilt ürünlerinde özellikle maskelerinde aşırı bir parfüm kokusu var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben eskiden çok umursamazdım özgecim ama bu parfümlere karşı burnum her geçen gün daha çok hassaslaşıyor, keşke hiç olmasa ya da az olsa.

   Sil
 3. Onur'cum, yazı için teşekkürler :) Umarım benim cildim de seninki kadar memnun kalır. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım canım, sen de güle güle kullan ;)

   Sil