14 Ekim 2012 Pazar

L'Occitane Bonne Mere Gentle Cream

Kış mevsiminin kendini iyice göstermesiyle el kremine olan ihtiyacım arttı. Gündüz dışarı çıkarken el kremini en sona bıraktığım için genelde çabuk emilen ve yağlı his bırakmayan el kremlerini tercih ediyorum, gece ise daha yoğun olanları kullanıyorum. Loccitane'ın yeni çıkan Bonne Mere serisinden olan bu sütlü kremi geçen ay kullanmaya başladım. Hafif yapılı, çabuk emilen ve müthiş kokan bir ürün. Süt ve bebek pudrası karışımı bir kokusu var. Nemlendirme performansı bence çok yüksek değil, maalesef birkaç saat sonra ellerimin biraz kuruduğunu hissediyorum. Beni en çok cezbeden tarafı kokusu oldu sanırım :) 
Kapağını özellikle göstermek istedim, farklı bir tasarımı var. İlk gördüğümde klasik kremler gibi açıldığını düşünmüştüm, fakat öyle değil. Kapağı tutup sola doğru çok hafif çevirince, ortada gördüğünüz delik açılıyor ve tüpü sıkarak kremden istediğiniz kadar alıyorsunuz. 
Bu arada bu krem sadece eller için değil, tüm vücut ve hatta yüz için de kullanılabiliyor. Ben el kremi olarak kullanmayı tercih ediyorum. Bitince tekrar almayı düşünmem, çünkü yoğun nem ihtiyacımı karşılayan Kiehl's Nurturing Baby Cream'i daha çok seviyorum.

2 yorum:

  1. Tüpün açılma şekli çok iyiymiş :)


    gorgeousofmyworld.blogspot.com

    YanıtlaSil