29 Eylül 2012 Cumartesi

Kumbara Projesi

Sevgili madammakyaj en son yazısında Kumbara Projesi başlattığından bahsetmişti. Bu proje benim de hoşuma gitti, ve ben de başlamak istedim :) Bozuklukları, marketten sağdan soldan artan paraları kumbaraya atmaya başladım, almak istediğim birkaç kozmetik ürünü var, biriken paralarla onları alıcam. Böylece kozmetiğe ayırmış olduğum bütçenin üzerine bir miktar daha eklenmiş olacak ;) Süreyi 1 ay olarak belirledim, Ekim sonu gibi ne kadar biriktirdiğimi ve biriktirdiklerimle aldıklarımı göstermeyi planlıyorum. 
Evi aradım taradım tabii ki kumbara bulamadım, bu şirin kalemliği kullanıyorum kumbara olarak. Masamın üzerinde yerini aldı. Şu an içinde 13 tl var, bakalım ne kadar birikecek :D Kumbara projesine başlamayı düşünenler olursa lütfen yorum yazın, birbirimizi takip edelim :)

20 yorum:

 1. Şuan öyle projem yok ama sana tavsıye bır kac blog da görmüştüm bitirilen her ürün için 5 tl kenara koyabılırsın kendıne ödul olarak .)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet onu da gördüm birkaç blogta :) kesin sıkılırım ben ondan, bir de çok fazla ürün bitirmiyorum, kumbara projesi daha kısa sürecek ve daha çok para birikmiş olacak ;)

   Sil
 2. ben ben ben :)) Bu ara çok ihtiyacım var buna,ben bu ay pek biriktiremem gibi ama olsun 1+1 şeklinde girerim ben de :)) Hemen başlama yazısını yazıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. harikasın canım :) ay sonunda bakalım ne kadar biriktirmiş olucaaaz :)

   Sil
 3. Canımm bak bakalım yazıma :)
  http://www.ozininmakyajbocesi.com/2012/09/kumbara-projesi.html

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederim. umarım guzel şeyler alırız :)

  YanıtlaSil
 5. ben biten ürünler için köşeye 10 tl atıyorum şimdiye kadar 80 ntl birikti.. yılbaşına kadar yapacağım bunu ama her ay son durumu da blogdan bildireceğim..:-))

  YanıtlaSil
 6. Çok cici bir kumbara, destek için teşekkür ederim. Umarım güzel şeyler alırız.( Bu arada MM benim diğer google hesabım)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim, merakla bekliyor olucam ay sonunu.

   Sil
 7. bende yaptım kii:) hihi
  http://makyafircam.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 8. bende yapmıştım , çok faydalı oluyor hatta annem bile arada bozukluklarını atıyordu kutuma ,2-3 tane mac ürünü almıştım...inşallah paracıkların bereketlenir çokça biriktirip kefile harcarsın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım, güzel güzel biriksinler sonra koşup hemen yeni ciciler alıcam ;)

   Sil
 9. ben de katılıyorum hemen buna onurcum,takip edelim birbirimizi:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tamamdır canım, takipteyim :)

   Sil
 10. Hiii, bende katılmak istiyorum :D Gayet yararlı olacağını düşünmekteyim :D
  Gün içinde başlama yazısını yazayım bari kumbaravari bişeyler bulup ^^

  YanıtlaSil
 11. Ben de bitirdiğim ürünler için kenara on lira koyayım belki teşvik edici bir etken olur :)

  YanıtlaSil