31 Temmuz 2012 Salı

Yves Rocher Monoi de Tahiti Dry Tanning Oil


Yaz tatilinin yarısı geride kaldı ve artık kullandığım koruyucu & bronzlaştırıcıları yavaş yavaş yazmanın vakti geldi. Çok kolay bronzlaşabilen biri olmama rağmen tüm vücudumun homojen bir şekilde bronzlaşması için bronzlaştırıcı yağlar olmazsa olmazım. Kollarım ve yüzüm bronzlaştırıcı yağ olmadan da hızla yanarken özellikle bacaklarım ve omuzlarım zor bronzlaşıyor. Bu yüzden bu ürünü yavaş ve zor bronzlaşan bölgelerde kullandım sadece.

Yağ formunda olduğu için cildi çok güzel nemlendiriyor, güneşlenirken cildim nem kaybına uğramadı ve soyulmadı. Püskürtmeli olduğu için kullanımı oldukça pratik. 2 gün içinde istediğim kadar bronzlaşabildim. Bazı bronzlaştırıcılar direk kahverengi yapıyor; bu ise altın bronzluğu dediğimiz kontrollü ve doğal bir bronzluk sağlıyor. Kokusu inanılmaz! O kadar egzotik bir kokusu var ki sürdükçe süresim geliyor :) Hızlı ve doğal bronzluk isteyenlerin aklında olsun.

7 yorum:

 1. onurcum sen ve bronzluk bir bütünsünüz bence:) öyle bir anlatmışsınki kokusunu falan bronzlaşmayı sevmediğim halde ürünü alasım geldi.

  YanıtlaSil
 2. bunun bir de saç ve vucüt yağı var özgecim, Nuxe Kuru Yağ muadili. Onu alabilirsin kokusuna aşığım :)

  YanıtlaSil
 3. wow saç yağı çok cezbedici geldi bana :)

  YanıtlaSil
 4. Onur Yves Rocher'ın saç yağı nasıl bişi güzel mi bende şu argan yağlı saç ve yüz maskesini almayı istiyordum ama sen deyince bunuda merak ettim.:)

  YanıtlaSil
 5. Melal, saçlara ve vücuda ışıltı veriyor bir de nemlendiriyor, ben en çok kokusuna delirmiştim, bir bak derim :)

  YanıtlaSil
 6. bnm gibi bronzlasamayn birinde bile baya bi işe yaradı neredeyse eda taşpınar kıvamı dicem :P hastasıyız kokusuna tenimizi yumuşacık yapmasına :))

  YanıtlaSil
 7. oo süper tatlım beğenmene sevindim, ben buu yaz hep kaçtım güneşten ilk defa :D o kıvamı yakalayamadım :)

  YanıtlaSil