10 Temmuz 2012 Salı

Denedim: Fresh Line Sample'ları

 ✔ Hermes çay ağacı yüz kremi;


 Daha önceki Fresh Line yazılarımın birinde daha bahsetmiştim bu üründen. Şimdiye kadar bundan 6-7 sample kullanmışımdır sanırım :) Her seferinde de çok sevdim bu nemlendiriciyi. 
 Sivilce sorunu yaşayan kişilere veriliyor bu nemlendirici. Çok hafif bi yapısı var, tam karma-yağlı ciltlere göre. Kuruya dönük ya da kuru ciltli iseniz nemlendirmesi size yeterli gelmeyecektir. Losyon kıvamında bi ürün, ilk sürdüğünüzde çok vıcık vıcık gelebilir ama yedirdikçe cilt tarafından kolayca emiliyor ve geriye yumuşacık bi his bırakıyor. Gözenekleri az da olsa sıkılaştırıyor. 

 ✔ Hesperides yüz kremi;


 İçerisinde bolca narenciye bulunduran bu krem normalden yağlıya dönük cilt tiplerine öneriliyor. Cildi onarıcı, rahatlatıcı ve dengeleyici özellikleri var.
 Hem nemlendirmesi hem kıvamı açısından Hermes kreme göre daha yoğun bi nemlendirici. Nasıl yağlıya dönük ciltler için denilmiş bi anlam veremedim. Gerçi tek sampledan ne kadar anlaşılır o da ayrı mevzu :) Ama kil maskesinden sonra kullandım bu nemlendiriciyi, cildim gergin-kuru olmasına rağmen baya baya iyi nemlendirdi. Yağlı ciltlere ağır geleceğini düşünüyorum ben fakat siz yine de bi deneyin :)
 Hafif narenciye kokusu var ama ekşi değil kesinlikle, güzel kokuyor :)

  Athena zeytinyağlı göz kremi;


 Zeytinyağı, papatya suyu, shea yağı gibi nem veren içeriklere sahip bu göz kremi kuru ve kuruya dönük cilt tiplerine sahip kişilere öneriliyor. İnce kırışıklıkları azaltma özelliği var. 
 Hafif yapısıyla kolay emiliyor ve göz çevresini çok güzel nemlendiriyor. Nemlendirmesi uzun süre gidiyor. Morluklarımı da biraz hafifletti, bu durum kalıcı değil malesef belki düzenli kullanımda faydası olabilir :) Hafif, güzel bi zeytinyağı kokusu var. Kremin 10-15 dk cilde oturması bekledikten sonra göz altı kapatıcınızı sürerseniz hiçbir sorun çıkmıyor :)

 ✔ Cassandra vücut sütü;


 Oldukça akışkan bi yapısı var, su gibi. Yapısına bağlı olarak çok kolay emiliyor ve ciltte yapış yapış his bırakmıyor. Cildi yumuşacık yapıyor.
 Kokusunu Thierry Mugler'ın  Angel parfümüne çok benzettim ben, yanık şeker kokuyor. İçerisinde az miktarda minik simler var, öyle disko topu gibi parlamıyor cildiniz.
 Hem kokusuyla hem de pırıltılı oluşuyla yaz akşamları dışarı çıkarken bronz teniniz için kullanabileceğiniz çok güzel bi vücut kremi :)

6 yorum:

 1. ya ben telefonla sipariş vermek istiyorum ama kaç günde geliyor sorun çıkıyor mu merak ediyorum. yoksa bu marka en çok denemek istediklerimden biri

  YanıtlaSil
 2. cnm sen ist.daydın dimi? yarın fresh line'ın olduğu bi avm'ye gidicem sorar öğrenirim senin için :)

  YanıtlaSil
 3. Daha önce akneli ciltler için olan maskeleri kullandığınıza dair bir yazınızı okumuştum uzun süreli kullanımda büyük etkiler gördünüz mü acaba?Panora'ya her gittiğimde aklım kalıyor,emin olamadım kullansam mı?

  YanıtlaSil
 4. lilymakeupplanet, çok büyük etkiler görmedim çok uzun süre de kullanmadım zaten ama önceden kullandığım sivilce karşıtı maskelere nazaran daha etkiliydi :) fresh line kil maskesiyle kullanıldığında etkisi de artıyor.
  tekrar almayı düşündüğüm maskeler hep fresh line'ın oluyor :)

  YanıtlaSil
 5. Ben de deneyeyim o zaman,yardım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 6. rica ederim sen de beğenirsin umarım :)

  YanıtlaSil