28 Haziran 2012 Perşembe

└►Bitenler #13


1. Arko hindistan cevizli güneş sütü spf45: 2 senedir yaz aylarında çok severek kullanmıştım çocuklar için olan :D bu güneş koruyucuyu. Kokusu, yapısı, koruması çok güzeldi. Kolayca emiliyor ve güzel nemlendiriyor. Hala satılıyorsa alıcam yine :)
2. Thera med ultra white diş macunu: Çok seviyorum bu diş macununu dişleri beyazlatma konusunda da fena değil :)
3. Watsons ballı saç maskesi: Biralı olanından daha çok memnun kalmıştım bunu pek sevmedim. Saçları güzel yumuşatmıyor. Bi daha almam.
4. Syoss parlaklık veren şampuan: O kadar olumsuz yorumdan sonra fırçalarımı temizlemek için kullandım :)
5. Lady speed stick deo


8. Rimmel göz makyaj temizleyicisi: Rimmel'in burada tanıttığım rimeli ile kofre şeklinde satılıyordu. Fena değil, tek başına satılıyor mu bilmiyorum ama rimeli tam olarak çıkartamıyor bi de makyajı temizlerken dağılıyor bütün göz çevreniz siyah oluyor :) Yağlı bi yapısı yok, tahriş etmiyor, gözü yakmıyor.


10. Claires lollipop ve Loreal glam shine 50 no glosslar: Claires olanın kokusu değişmiş attım ben de. Loreal'in bu serisindeki glossları çok seviyorum bu renk de çok tatlı bi pembeydi.
11. TBS mineral toz fondöten: Artık satılmıyor. Fondöten olarak değil de pudra oalrak kullandım ben. Kabuki fırçayla tek başına da kullanılabilir.
12. Maybelline affinitone fondöten: Yine bitti yine yedeği açıldı :)
13. İnglot makyaj bazı: Çok güzel bi baz, ben bloğa yazısını yazamadan bitti :D Gözenekleri küçültüyor, ciltte kadifemsi bi his bırakıyor, fondötenin doğal durmasını sağlıyor. Çok az miktarı tüm yüze yetiyor, zaten az miktarda kullanılması öneriliyor.
14. Clinique high impact curling rimel: Dior kirpik bazı sayesinde severek kullanıdm :)

1 yorum: