25 Mayıs 2012 Cuma

Yves Rocher Pure System Stop Blemish Lotion


Benim cildimde sivilce problemi yok, çok çok nadir bir iki tane çıkıyor onlar da stresli olduğum zamanlarda. Yine de arada sırada cildimi temizlemek ve yağ salgısını düzene sokmak için böyle sivilceli ciltlere yönelik ürünler kullanıyorum. Biliyorsunuz, karma cilt te bakımı düzgün yapılmadığı takdirde hemen sivilcelenebiliyor.

Sanırım Şubat ayında almıştım ve elim hiç gitmiyor bu ürüne. Defalarca denedim ama yok sevmedim bir türlü. Sürdükten sonra ciltte yapışkanlık bırakıyor ki ben o histen nefret ederim. Yapışkan olunca üzerine pudra falan hiçbir şey sürülmüyor. Tek sevdiğim yanı vadettiği gibi yağlanmayı önlüyor ve matlık kazandırıyor. Tabii sadece matlık sağladığı için de kullanamam, aynı işi oil free bir nemlendirici de yapıyor. Belki sivilcelere iyi geliyordur o konuda bir yorum yapamıyorum dediğim gibi yapışkan bir his bıraktığı için kullanamıyorum. Neyse ki fiyatı çok ucuz.

4 yorum:

 1. Ben aynı serinin temizleyicisini denedim hoşuma gitti

  YanıtlaSil
 2. Cosmopatra, gule gule kullan.

  YanıtlaSil
 3. Satın almadım testerını kullandım :)
  Tester konusunda bu markanın satış danışmanları çok yardımcı ve güleryüzlü(Marmara Forum Aysun hanım)
  tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 4. Yves Rocher calisanlar hicbir zaman testersiz yollamiyorlar cok seviyorum. Diger markalar gibi aaa tester yok yapmiyorlar tahtalara vuralim yine de nolur nolmaz :)

  YanıtlaSil