1 Mayıs 2012 Salı

Kiehl's Ultra Facial Oil Free Cleanser


İlk aldığım Kiehl's ürünlerinden biri de bu temizleyiciydi, kullanmaya başladığım zamanlar ayaküstü kısa bir yorum yapmıştım, şu an bitirmek üzere olduğum için daha sağlıklı yorumlar yapabilirim :)

Artıları:

-Krem formunda ve suyla birleşince yoğun bir krem-köpük haline dönüşüyor.
-Bol köpüren bir ürün olduğu için az bir miktar yeterli oluyor, 6-7 aydır kullanıyorum ve 2 kişi kullandığımız halde daha yeni biticek.
-Makyajı çok çok güzel temizliyor, cildimi bununla temizlediğim zaman üzerine tonik falan geçmiyorum, çünkü hiç kalıntı bırakmıyor.
-Ben içeriklere çok fazla takılmıyorum ama önem verenler için söyleyeyim; içeriğinde yağ, paraben, parfüm ve renklendirici yok.

Eksisi:

-Ürünün üzerinde normal ve yağlı ciltlere uygun olduğu yazıyor. Benim cildim karma ve bu ürünün yanaklarımı biraz kuruttuğunu farkettim. Aşırı yağlanma şikayeti olanların daha çok memnun kalacağını düşünüyorum.

Bitince bunun yerine belki Rare Earth serisinin temizleyicisini alabilirim ;)

10 yorum:

 1. valla güzel bir ürüne benziyor,sen beğendiğine göre. anladığım kadarıyla clinique köpüren temizleyiciye benziyor,clinique sevmediğim halde onu oldukça sevmiştim..

  YanıtlaSil
 2. özgecim, bir de kurutmasa süper olacaktı.

  YanıtlaSil
 3. köpük tarzı olanlar benim cildimide kurutuyor.Sephoranınkini kullanıyorum şuan bol nemlendirici sürmem gerekiyor..

  YanıtlaSil
 4. mevsim dönüşü olduğu için dengesiz zaten canım, bir kuruyor bir yağ üretiyor. Sabahları Loccitane Shea Sabun ile yıkıyorum o hiç kurutmuyor tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil
 5. baya güzel bir temizleyiciye benziyormuş ama kuru ciltler için olan temizleyicilerinden bi dahakine ben de denemeyi düşünüyorum...

  YanıtlaSil
 6. kuru ciltler için bunun oil free olmayanını öneriyorlar sanırım canım, ben de onu merak ediyorum.

  YanıtlaSil
 7. sanıyorum bu ürün bende sivilce yaptı :( bıraktım kullanamadım korkudan

  YanıtlaSil
 8. Uzuldum sivilce yapmasina canim, cok ta guzel temizliyor aslinda :(

  YanıtlaSil
 9. aa ben de sabahları loccitane ile yıkıyorum cildimi! Kiehls'i de denemek isterim tam benlik bir ürüne benziyo alnımı kurutsun geri kalan yerlere dokunmasın :)

  YanıtlaSil
 10. Loccitane sabahları çoook iyi geliyor, kurutmadan yumuşacıkkk temizliyor bayılıyorum :) bu Kiehlsin oil free olmayanı var bir de, o daha çok beğeniliyor canım

  YanıtlaSil