16 Mayıs 2012 Çarşamba

Guerlain Lifting Eye Care


Son 5 aydır deneme boyu olan bu göz kremini kullanıyorum, Douglas alışverişim sırasında 3 tane verilmişti. 2 tanesini bitirdim, sonuncuyu ise anneme verdim. Göz çevresindeki yaşlanma ve yorgunluk belirtilerini silme, koyu halka ve şişlikleri azaltma, göz çevresini aydınlatma gibi birçok vaadi var.

Benim göz çevresi ürünlerinde aradığım temel özellik nemlendirme. Bu göz kremi maalesef yeteri kadar nem vermiyor, biraz fazla sürünce ise concealer sürerken soyuluyor. Bu yüzden geceleri kullandım. Göz çevresindeki morluklara ise etkisini gördüğümü söyleyemem, zaten düzensiz uyuyan bir insanım, morlukları azaltmak için kremlerden önce beslenme ve uyku düzenime dikkat etmem gerektiğini biliyorum.. Beğendiğim tek yanı göz çevresini ''anlık olarak'' aydınlatıyor. Sanırım burada biraz ışık, pigment olayı var, geçici bir etki olsa da bana göre güzel :) Aydınlık göz çevresi insanı daha taze gösteriyor.

Türkiye fiyatını bulamadım ama Usa fiyatı 120 Dolarmış, bir göz kremi için fazla. Bu bittiği için şu an yeni bir göz kremine ihtiyacım var, önümüz yaz olduğu için krem değil de jel formunda bir göz kremi almayı düşünüyorum. Önerilere açığım :)

2 yorum:

  1. ben bunu kullandım senin gibi uzun süre testerlardan:)soyulma fln yapmamıstı bende, fiyatına göre çok bayılmadım ama güzeldi yinede.jel formunda önerebileceğim; bioderma sensibio h2o.ben çok çok begendim ama begenmeyen bi iki kisiyide duymustum.

    YanıtlaSil
  2. itsbea, Bioderma'yı bir arkadaşımda denemiştim, yapısı bayağı akışkandı hatırladığım kadarıyla, eğer başka alternatif bulamazsam aklımda :)

    YanıtlaSil