3 Nisan 2012 Salı

Neutrogena Hızlı Emilen El Kremi


Şuradaki yazımda Neutrogena'nın konsantre el kreminden bahsetmiştim ve çok sevmediğimi belirtmiştim, hatta bitiremedim bile. Çekmecemde öylece duruyor. Bu hızlı emilen versiyonu daha çok seviyorum, sabahları okula ya da başka bir yere giderken el kremini hep en sona bırakıyorum ve acele ile sürüyorum. Bu yüzden hemen emilmesi benim için çok önemli, çünkü telefonuma gözlüğüme vs. vıcık vıcık el kremi bulaşmasından nefret ediyorum :P Nemlendirmesi oldukça iyi, gün boyu ellerimin kuruluğunu alıyor. Çok baskın olmayan hoş bir kokusu var. E fiyatı da uygun. Bittikçe alıyorum, tavsiye ederim :)

6 yorum:

 1. bnm de favorilerimden kendisi :)

  YanıtlaSil
 2. Canım bende bu hızlı emilen versiyonu deneyeyim dediğin gibi vıcık vıcık kalan kremlere sinir oluyorum ben de :( Essie'nin el kremleri de çabuk emiliyor, onları da tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. O halde bundan memnun kalırsın bence canım, Essie el kremini not aldım ;)

  YanıtlaSil
 4. bu markanın ayak için üretilmiş kremleri de çok başarılı özellikle çatlak topuklar için olanı kullanıyorum, vazelinle bile elde edemediğim sonucu bu kremle aldım, ponza taşı ile temizlenmiş topuklara sürüp üzerine de bir çorap giyin bir kaç kullanımdan sonra yumuşacık topuklara sahip olacaksınız, üstelik vazelin gibi kısa süreli de değil etkileri, tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 5. adsız, ben genelde biraz body loton ve buğday yağını karıştırarak yapıyorum dediğini, o da mükemmel sonuç veriyor, buğday yağı çok aşırı nem verme özelliğine sahip. Dediğini de deneyeceğim, öneri için teşekkürler ;)

  YanıtlaSil