18 Mart 2012 Pazar

Victoria's Secret Endless Love


Bu body splash'i bir arkadaşım için doğum günü hediyesi ararken keşfettim ve kendime hediye ettim :) Bence Victoria's Secret'ın çoğu kokusu güzel ama büyük bir kısmı erkeklere uygun değil. Gittiğim mağazada çok fazla çeşit yoktu, içlerinde en unisex olanın bu olduğunu düşündüm. Kokusuna bayıla bayıla kullanıyorum, kokuları ifade etmekte çok iyi değilim :) Böyle fresh bir elma kokusu var. Genelde evde olduğumda uyumadan önce kullanıyorum. Bir parfüm kadar kalıcı değil tabii ki, bir dahaki gidişimde belki vücut losyonunu da alabilirim. Sizin beğendiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz Victoria's Secret ürünleri varsa onlara da göz atabilirim :) İyi pazarlar.

7 yorum:

 1. kokuları bende hiç tarif edemem :) uyumadan önce bu tarz ürünleri kullanmak mis gibi bir uyku sağlıyor,ben en çok nıveanın kokusunu seviyorum bu anlamda,huzur veriyor bana :)

  YanıtlaSil
 2. özgcim aynen insan rahatlıyor mis gibi :)

  itsbea canım yeni Marina'nın hemen karşısında Shimmer diye büyük bir kozmetik mağazası açıldı, Victoria's Secret ve mağazalarda satılmayan Abd markaları var ;)

  YanıtlaSil
 3. Ben de oradan Allison marka White Flowers vücut kremleri aldım. Çok güzel kokuyor, yumuş yapıyor, 200 ml 9.90 şaka gibi :D Bir de M&M's mumlar var ki... off.. tam yemelik ;)

  YanıtlaSil
 4. Aaaa gittiğimde onlara da bakiyim o zaman ben :) güle güle kullan canım

  YanıtlaSil
 5. Lost in Fantasy de bunun gibi bana unisex koku gibi geliyor tavsiye ederim :)
  Bir de Pear Glace ve Sweet Daydream hafif kokular bence, onları da denemelisin. Diğer VS kokuları çok feminen, şekerli, meyveli gerçekten.
  Ayrıca yeni Aqua Kiss diye bir kokusu çıkmış, o da mavi ambalajlılardan, oldukça ferah olduğunu düşündüm ama içerik olarak bunlar gibi değil de çiçek ağırlıklıymış, çok merak ettim deneyince yazarım. :)

  YanıtlaSil
 6. Lova o halde bir dahaki gidişimde Lost in Fantasy ve diğer ikisine de bakıcam :) Keşke erkekler içinde kokuları olsa, emin değilim belki de vardır ben görmedim. Aqua Kiss'i denediğin zaman yorumlarını bekliyorum ;)

  YanıtlaSil