20 Mart 2012 Salı

Dior Addict Ultra Gloss Pearl #576 Sari Pink

 Kızılay YKM'de Dior ürünlerin kapları değişeceği için seçili ürünlerde %50 indirim var. Rujlar, glosslar, farlar, pudralar, bronzerlar ve dahası %50'de şimdilerde. Benim indirimden kaptığım ürün ise bu gloss oldu, bu tonlarda glossum yoktu iyi oldu :D Dior glosslarını dener dener pahalı diye yerine bırakırdım, artık benim de Dior glossum var {yaayy!}. Aslında gözüme bikaç şey daha kestirdim haftaya kalırsa onları da alacağım {ihhiii :)}. 

 Rengini güzel veriyor, dudakta swatchtaki kadar yoğun durmuyor daha doğal bi duruşu var ama rengi de belli oluyor. İçerisinde minik minik gümüş ışıltılar var, güneşte ve ışık altında çok güzel görünüyor.
 Yapışkanlığı az, kalıcılığı güzel, fırça aplikatörlü, tadı ve kokusu yok.  
 Ve rengi çok güzeeel 

Fiyatı 73 tl ve ürün 6.3 ml.
 

7 yorum:

 1. Öyle mi? Yarın YKM'ye ışınlanıyorum o zaman:) Güle güle kullan. Ben de Boyner indiriminden almıştım Rose Liberty glosunu. Hatta bugün de sürdüm;)

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullan canım.
  Bir de, ne tesadüf ki bende de bu gloss'un aynı rengi var, geçen ay blogumda da yer vermiştim hatta :) Bana çok yakışmasa da yine de seviyorum kendisini, kabının görüntüsü yeter. :)

  YanıtlaSil
 3. güle güle kullan canım =)

  YanıtlaSil
 4. hilal, teşekkür ederim sen de güle güle kullan :*

  makeupaddict, teşekkür ederim cnm :* ben de dün senin bloğu keşfettim önceden nasıl farketmediysem :D bloğunda gördüm yazısını, bloğundaki fotolar harika bu arada :)

  kedicim, teşekkür ederim :*

  YanıtlaSil
 5. çok güzelmiş canım çok karlı bir alışveriş olmuş renkte çok cici....

  YanıtlaSil
 6. Merhaba, blogunu cok begendim ve keyifle izliyorum senide beklerim benim bloguma, trendberry.blogspot.com

  YanıtlaSil