17 Şubat 2012 Cuma

Dior Diorshow Maximizer


 Yılbaşında YKM'de olan ikinciye %70 indirim zamanında almıştım bu ürünü. Dior uzmanı öve öve bitirememişti -konu Dior olunca ürünlerini övmeseler bile alasım geliyor :)- zaten önceden bikaç kişinin çok memnun kaldığını okumuştum çok merak ettiğim bir üründü.
 Yüz, göz bazları olduğu gibi böyle kirpik bazları da var. Kirpikleri hem besliyor hem rimelin zararını azaltıyor hem de rimelin güzel gözükmesini ve kalıcı olmasını sağlıyor. Gece yatmadan önce sürürerek kirpiklerinize bakım da yapabilirsiniz bu ürünle.
 Fırçası diorshow rimelle aynı fakat bu kıl değil plastik bir fırça. Boyutu normal, serumu kirpiklere eşit şekilde sürüyor. İçi de fırçası da bembeyaz, benimki eyeliner nedeniyle biraz kirlendi :)

 Kullanmaya başladığım ilk zamanlarda memnun kalmamıştım ama nasıl kullanılacağını öğrendim artık :) Üründen az miktarda sürüp kurumasını beklememek gerekiyor. En yüksek verimi ben bu şekilde aldım. Fazla sürdüğümde kirpiklerimin kısalı uzunlu durmasına ve birbirine yapışmasına neden olmuştu :/ Kurumasını beklediğimde de bu sefer normal rimeli sürmekte zorlandım. En iyisi az sürüp fazla beklememek.
 Üstüne rimelinizi sürdüğünüzde farkı gerçekten anlayacaksınız, kirpikleriniz daha uzun ve dolgun görünecek. Kirpikler kıvrıklığını gün boyu koruyacak ♥ 

Bitince tekrardan alabileceğim ürünlerden kendisi. 

Fiyatı 79 tl ve ürün 10 ml.

2 yorum:

  1. Bende bu urunu cok seviyorum canim evt kurumadan rimeli surmen gerekiyr yoksa rimel surunmuyor:)

    YanıtlaSil
  2. evet biraz geç farkettim ama :))

    YanıtlaSil