22 Ocak 2012 Pazar

Stila Sun Bronzing Powder (Bronzlaştırıcı Pudra)


 Bronzer mevsimi geçeli çok oldu biliyorum :)) Ama ben bu pudraları allık ve kontürleme amaçlı kullanıyorum şu sıralar ve çok memnunum. 3-4 ay önce Denizrio'nun garaj satışından çok uygun fiyata almıştım bu ikiliyi :) 


 Stila'nın farlarını filan bi zamanlar Sephora'larda görürdüm ama şimdilerde gözüme hiç çarpmıyor, hala satılıp satılmadığından emin değilim :/
 Denizrio'da görünce biraz araştırmıştım bu bronzerları ve memnun olmayan kişi sayısı baya azdı. Renklerde karar veremeyince de (bunlar benin ilk bronzerlarım :)) ikisini birden alıverdim. İyi ki öyle yapmışım ikisini de ayrı ayrı çok sevdim.
 Shade 1'i bronzer olarak pek beğenmedim içersinde turunculuk var ve benim cildimde turuncu durdu malesef, o nedenle allık olarak kullanıyorum.
 Shade 2 ise tam benim sevdiğim gibi içinde turunculuk barındırmayan bi bronzer. Hem bronzer hem kontür amaçlı çok güzel bi ton. Nars Laguna'ya benzetildiğini de okumuştum bikaç yerde :) Her makyajımda kullanıyorum resmen çok sevdim :) 
 Her iki pudra da yüzde çok doğal duruyor ve kalıcılar. Kabında toz toz olmuyorlar. 
 Bronzerları uygulamak için Sigma SS138 fırçayı kullanıyorum, en güzel ve doğal sonucu bu fırça ile aldım.

 Ürün 8 g.

5 yorum:

 1. cok hos görünüyorlar. güle güle kullan...

  YanıtlaSil
 2. ben hiçç ama hiç bronzer kullanamayan gruptayım. Nedense yakışmıyor bana ama bir tane alacam uzun uzun zamandır aklımda gölgeleme için uygun bir renk arıyorum.

  YanıtlaSil
 3. funda, teşekkür ederim :)

  milky, elbet bulursun kendine uygun :) mac harmony allık da çok ünlü gölgeleme işlemi için :)

  YanıtlaSil
 4. cok güzel görünüyorlar canim, güle güle kullan, stila markasi almanyada satilmiyor ondan ben hic bilmiyorum markayi, ama kaplari bile sIk duruyor bence : )

  YanıtlaSil
 5. viva, sağol cnm :) benim de stila'dan ilk ürünlerim bunlar :) markayı pek bilmiyorum.

  YanıtlaSil