11 Ocak 2012 Çarşamba

Clinique Quickliner "02-Smoky Brown"


 Bugün sizlere çok sevdiğim bi kalemden bahsedicem. İnsanın her zaman elinin altında-makyaj çantasında bulunmasını istediği, sür-çık bi göz kalemi olur ya işte smoky brown da benim için öyle :) Zamanımın kısıtlı olduğu sabahlarda genelde bu kalemi kullanıyorum.  Alt ve üst kirpiklerime sürüp hafifçe parmağımla dağıtıyorum, hem doğal duruyor hem de gözlerinizi çok güzel belirginleştiriyor :)
 Arkasındaki süngerini beğenmedim ben, sert ve kalemi dağıtamıyor.


 Rengi zaten çok güzel, gri-kahve bi tona sahip (taupe da denilebilir aslında). Akma, dağılma, bulaşma gibi sorunlar yaşamadım ben, sadece gün içerisinde az da olsa silikleşebiliyor malesef. Göz içine hiç kullanmadım, performansı göz içinde nasıldır bilemiyorum.
 Ben çoğunlukla üst kirpik dibine siyah eyeliner çekip, alt kirpik dibine hafifçe dağıtarak bu kalemi kullanıyorum. Gözlerimin havasını anında değiştiriyor :))
 Herkese yakışacak bi ton ama özellikle mavi gözlülere çok yakışır bence 

 Fiyatı 49 tl ve ürün 0.3 g.

4 yorum:

 1. aaa ne iyi etmişsin ben clinique in bu kalemlerini çok merak ediyordum:)
  güle güle kullan canım

  YanıtlaSil
 2. neslicim teşekkür ederim :*

  YanıtlaSil
 3. Rengi çok hoşmuş gerçekten. :) Peki sadece silikleşiyor mu gün içerisinde yoksa gözaltına akma yapıyor mu? Bir de arka süngerini hafifçe ıslatırsan o sertliğini alabilirsin belki. Ben bazı kalemlerimin süngerini o şekilde kullanıyorum. ;)

  YanıtlaSil
 4. akma yapmıyor cnm silikleşiyor :)
  aa ıslatıp deniyim bi de teşekkür ederim :) gerçi bu aralar kulak pamuğu, sünger fln attım bi köşeye açılı far fırçasıyla hafifçe dağıtıyorum harika oluyor :)

  YanıtlaSil