9 Aralık 2011 Cuma

Lancome Visionnaire Serum


 3-4 hafta önce Lancome Türkiye'nin facebook sayfasında yapılan visionnaire sample kampanyasına katılmıştım. Benim kullandığım sample boyu, ürünün orjinal halini de ilk fotoda görebilirsiniz. 
 Yaklaşık 15 gündür her makyaj öncesi bu serumu kullanıyorum, içerisinde bikaç kullanımlık kaldı artık.
 Nemlendirici öncesi üründen 2 pompa alıp cildinize homojen şekilde yediriyorsunuz. Bu ürünün en ilginç özelliği hassas göz çevresinde bile kullanılabilmesi. Çok hafif bi yapısı var, hemen emiliyor ve sanki hiç sürmemiş gibi hissediyorsunuz. Sürdüğünüzde cildinizde bi ferahlama, serinleme oluyor.
Ürünün vaadettikleri ise şöyle,
- Cildin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.
- Kırışıklık ve cilt kusurlarının görünümünü azaltır.
- Gözenekler sıkılaşmış ve ten rengi daha homojen görünür.

 Biliyorsunuz benim çene ve yanak bölgemde kızarıklıklarım var, bu serum kızarıklıklara tamamen iyi gelmese de biraz hafifletiyor ve cildim daha düzgün görünüyor.
 Kırışıklıklara etkisi nasıl olur bilemiyorum ama cilt kusurlarımın görünmemesine bi faydası olmadı şahsen.
 Burnumdaki açık gözeneklerimi fazla olmasa da gerçekten sıkılaştırıyor. Bu özellik yönünden etkili olacağını düşünmüyordum ama şaşırdım gerçekten :) Fakat geniş gözenekleriniz varsa bi faydası olacağını sanmıyorum.
 Tedavi edici bi özelliğini göremedim, vaadettiklerini görmek için uzun süre kullanmak gerekli tabi, bunlar benim 15 günde gözlemlediklerim.

 Visionnaire serum benim ilk kullandığım serum, ne kadar sağlıklı yorumlar yaptım bilemiyorum ama ben genel olarak beğendim.

 30 mllik boyu 195 tl, 50 mllik boyu 270 tl.

3 yorum:

  1. Benzer özelliklerdeki serumlara göre biraz daha pahalı sağınırım ama uzun dönem etkilerinde vadedilenleri gerçeklerştiriyorse değer :)

    YanıtlaSil
  2. evet pahalı bayağı ama kısa süre kullanmama rağmen iyi gibi geldi bana uzun zamanda tedavi ediyordur belki de gerçi böyle bi vaadleri de yok sanırım :)

    YanıtlaSil
  3. 36 yaşındayım. özellikle gözeneklerim çok belirgin ve renk tonu farklılıkları var yüzünde. yklaşık 10 yıldır pek çok dermo-cosmetic türü ürün denedim çok düzenli ve uzun süre kullandım ama vaad edilen sonuçların hiç birine ulaşamadım. 10 gün oldu Bu ürünü kullanmaya başladım. Bakalım ne olacak!! :)

    YanıtlaSil