24 Kasım 2011 Perşembe

The Body Shop Colourglide Rujlar {14-42-52-53-55-63}


 TBS'un klasik seri rujlarını pek beğenmesem de her indirimde almadan yapamıyorum :) Standta o kadar çekiçi ve rengarenk duruyorlar ki :D
 Sevmememin nedeni yapılarının biraz sert, sürümlerinin zor olması. Tabi bu benim dudaklarımdaki kuruluktan kaynaklanıyor da olabilir. Ama genelde TBS'un rujları beğenilmiyor.
 Fakat yapıları renkten renge değişiyor bence. Mesela 42,63 ve 55 renklerini altına balm sürmeden zor veriyorlar ama 14,52 ve 53te böyle bişey yaşamıyorum. Altına balm sürmeden de kullanabiliyorum onları.
 Tadları biraz tuhaf, hametan gibi :S
 Kalıcılıkları iyi.


 14 ve 42 TBS'un makyajda 2 al 1 öde yaptığı zamanlarda ilk aldığım rujlarım.
 14 - Çok tatlı, gül kurusu bi tonda. Günlük rahat kullanılabilicek bi tona sahip.
 42 - Bu rujlar arasında en sevmediğim bu. Mağazada spot ışıkları altında biraz yumuşadıkları için daha kolay renk veriyorlar, ben de bu yanılgıya düşüp almışım 42yi. Ama altına balm sürmeden mümkünü yok kullanamıyorum bu ruju. Renk olarak hoş, nude bi tonu var.
 52 - Ramazan bayramında hergün bu ruju kullanmıştım. Günlük kullanılabilecek, hafif bi kırmızı tonu.

*


 53 - En son olan 2 al 1 öde zamanı almıştım. Çok güzel bi rengi var, kesinlikle tavsiye edilir. Günlük değil ama özel günlerde kullanabileceğiniz şık bi kırmızı.
 55 - Bu tonlar bana yakışmıyor ama ısrarla alıyorum :D Kabında çok güzel duruyor halbuki :/ Soğuk tonlu bi pembe tona sahip.
 63 - Fotodan da anlaşılacağı üzere bu rujlar arasındaki favorim kendisi :) Dudakta swatchtaki kadar şeftali durmuyor. Çok doğal bi tonu var kesinlikle bakın derim :)

 Hala TBS'tan almayı planladığım rujlar var; 07, 57, 48, 69. Onlar da bi dahaki 2 al 1 öde'ye artık :D

 Fiyatları 27.90 tl ve ürün 4g.

5 yorum:

 1. sürümleri sert ama ben yine de çok seviyorum. ben de 55 ve 66 numara var, 66 numara da canlı bir turuncu. normalde soğuk tonlu pembeler yakışmaz ama 55'in yarısına geldim çoktan :D bir ara gidiyim de diğer renkleriyle de muhatap oliyim :)

  edankb.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. 55 çok şeker görünüyor gössdecimm:)

  YanıtlaSil
 3. gözde:))))sevmedim demissin ama tüm seriyi almıssın cnm:)renklerde çok güzel amaya alınmayacak gibi degiller.güle güle sür sürüstür

  YanıtlaSil
 4. Gözdiiiş güle güle kullan hepsini de ;) 14ü beğendim en çok :D

  YanıtlaSil
 5. whats next, aynen valla niye seviyorum bilmiyorum ama :D

  özge, öyle görünüyor da bende korkunç duruyor :)

  itsbea, valla çekiyor ya standta :))

  junkhead, teşekkür ederim :) 14 güzel evet ;)

  YanıtlaSil