27 Eylül 2011 Salı

Beyu Perfect Cover Stick


Bu concealer'ı bitirdiğim ürünler yazılarımdan birinde tanıtmıştım ve yanlış rengini aldığım için çok verimli kullanamadığımı belirtmiştim. Temmuz sonunda duty free'de çok uygun bir fiyata görünce tekrar aldım, bu sefer doğru rengini aldım, daha sağlıklı yorum yapabilirim :D Önceki bayağı koyu bir renkti, bu ise No: 6 Nude Skin.

Sivilce izlerini kapatmak konusunda başarılı, ama genel olarak ''beğenmedim'' , arada sırada kullanarak bitireceğim ürünler arasında yerini aldı. Çünkü;

-Çoğu stick concealer gibi bunun da yapısı yoğun (zaten bir daha stick almayı düşünmüyorum)
-Uygulayacağım bölgeye baz sürmezsem dağıtmak zor oluyor.
-Yağlı bir his bırakıyor.

2 yorum:

  1. Beyu Douglas´in kendi markasi bildigim kadariyla, bazen gözüm takiliyor ürünlere, hatta sanki hatirliyorum ojeleri cok hosuma gitmisti kizkardesim hediye etmisti bana bir iki tane rengini begenmedigi icin, cok kolay sürülüyor, uzun dayaniyordu, ama hic almadim kendim BEyu markadan birsey.
    Ben bir senedir Garnier´inkini kullaniyorum bitmek bilmiyorum, halbiyse bir tane yedekde almistim, 15 ml bayagi uzun dayandi. Sivilce kapatmak icin ama oda olmaz, daha cok aydinlatici bir etkisi var : )

    YanıtlaSil
  2. Evet canım Douglas'tan almıştım ben ilkini, hatta aydınlatıcı kalemini de almıştım geçen kış ve çok beğenmiştim. Freeshoplarda falan kenarda köşede uygun fiyatlarda oluyor, bir dahaki sefere aydınlatıcı kalemi de alıcam :)

    YanıtlaSil