6 Ağustos 2011 Cumartesi

Yves Rocher Aftershave ve The Body Shop Razor Relief


Tatil dönüşü post yazarım falan diyordum ama rahatsızlığımdan dolayı biraz yalan oldu, hala tam iyileşemedim. İlaçlarımı kullanmaya devam ediyorum :( Yazı yazmak zor değil tabii ama fotoğraf çekmek bilgisayarın karşısında oturup yazmak şu durumda zor geliyor. Bir süre daha böyle devam edicek, çünkü yakın zamanda çoook önemli birkaç sınavım var, halletmem gereken işlerim var. İyileşir iyileşmez onlarla ilgilenicem, bloga ise ancak Eylül'de tam anlamıyla vakit ayırabilicem.

Bugünkü postumda aftershave tanıtmak istedim, ne zamandır aklımdaydı. The Body Shop Razor Relief'in traş sonrası aciyi hafifletme, cildi yatıştırma nemlendirme gibi vaadleri var, ve ben hiçbirini görmedim. Kabusum diyebileceğim bir ürün; yapısı çok hafif ama sürüldükten sonra cildim bir tabakayla kaplanmış gibi hissediyorum. Kullandığım ilk günün akşamı cildim kaşınmaya başladı, ikinci gün ise sivilce çıktı yüzümde. Bu yüzden sadece iki kere kullandım, çöpe gidicek.

Yves Rocher Aftershave ise son zamanlarda çok sık kullandığım ve faydasını gördüğüm bir ürün. Allantoin, panthenol gibi cildi yatıştıran ve onaran içerikler barındırıyor. Her cilt tipine uygun olduğunu düşünüyorum çünkü benim karmadan yağlıya dönük cildimde herhangi bir yağlanma veya sivilcelenme yapmadı. Traştan sonra yanma hissini azaltıyor, cildimi pamuk gibi yapıyor :) O kadar çok sevdim ki nemlendirici yerine kullanıyorum çoğu zaman.

Şimdilik bu kadar, yakında kullanmaya yeni başladığım ürünler hakkında kısa bir post hazırlıcam, o zamana kadar Twitter'dan görüşmek üzere, Twitter hesabım için tıklayınızzz :)

2 yorum:

  1. yves rocher after shave losyonundan ben de erkek arkadaşıma aldım oldukça memnun hem uygun fiyatlı da erkek olsam ben de bunu kullanırdım herhalde:)larinia..

    YanıtlaSil
  2. Evet canim hem hos hem de uygun fiyatli :) gule gule kullansin ;)

    YanıtlaSil