22 Ağustos 2011 Pazartesi

Bourjois "02-Peche Voluptueuse" Benzeri Rujlar {Dupes}

 Adsız bi takipçimizin burada tanıttığım Bourjois ruja şehrinde bulunmadığı için benden alternatif ruj çeşitleri istemişti. Aslında haftasonu yapacağıma söz vermiştim ama yoğunluktan yapmaya vakit bulamadım, geçikme için kusura bakma Adsız :)


 Bu istekten sonra bütün rujlarımı önüme döktüm tek tek denedim en yakın tonda Max factor ve Pastel rujları buldum :) Bourjois ruju kullanıp da buna benzer renkte ruj bilenler yorum bırakırlarsa süper olur :)
 Karşılaştırmalara gelirsek,
- Max Factor-825 nolu ruj Bourjois-02 nolu ruja göre az daha açık renkte ve pembe tonlu. Benim dudaklarımda her iki rujda neredeyse aynı duruyor. Benim Bourjois ruja alternatif olarak önerebileceğim en yakın renk bu. İkisinin yapıları farklı tabi. Max factor rujun sürümü daha rahat ve daha kalıcı.
- Pastel 61 no ruj da Bourjois-02 nolu ruja göre daha koyu ve gül kurusu tonunda. Benim dudağımda Pastel Bourjois'ya göre biraz daha koyu duruyor. Pastelin yapısı daha kalın, rengini daha güzel veriyor ve kalıcılığı daha iyi.

 Umarım Adsız izleyicimize faydası olur :))

5 yorum:

 1. maxın rengini çok beğendim cnm.denk gelirsem bakcm bu numaraya..

  YanıtlaSil
 2. max rujların en guzel rengı bu bence kesınlıkle denemelısın cnm :)

  YanıtlaSil
 3. Mac see sheer da bu renge yakın bir renk.

  YanıtlaSil
 4. Tesekkur ettim gozde o adsiz benim cok faydali oldu benim icin cnku uzun zamandir ariyodum pastel ve max factore bakicam dilara

  YanıtlaSil
 5. ojelitırnaklar, evet see sheer da benziyor buna ama mac e ulaşması zordur belki diye eklemedim ben de :)

  dilara, rica ederim ;)

  YanıtlaSil