29 Temmuz 2011 Cuma

Maybelline "The Falsies" Rimel


 Daha önceleri Maybelline'in biçok rimelini kullandım. Hepsi bana göre normal düzeyde, öyle ahım şahım rimeller değillerdi. Ama içlerinde en sevmediğim rimel sarı tombik rimeli oldu. O rimelden sonra anladım ki sadece hacim veren rimeller bana göre değil :) Kirpikleriniz uzun ve sıksa çok güzel duruyor ama ;)


 Gelelim mor tombik rimelimizeee :))
 Günlük, abartısız bi rimel. Uzatması da hacim vermesi de benim kirpiklerimde (kirpiklerim kısa) orta düzeyde. İlk 2 kat güzel ama rimel kuruduktan sonra 3. katı süremiyorum, kirpiklerim birbirine yapışıyor, topaklanıyor. Gün içerisinde de o topaklar göz altına dökülüyor :/ Güzel bi
rimel ama çok da beğendiğimi söyleyemicem.

 Bi de bunun drama olanı var bikaç kere kullandım ve ondan daha çok memnun kaldım. Bunu bitirip dramaya başlayınca onun da ayrıntılı ve bu rimelle karşılaştırmalı yazısını yazacağım ;)

 Fiyatı 20 tl.

5 yorum:

 1. ben baya seviyorum bu maskarayı,diğer drama olanınıda çok merak ediyorum ama bir sürü maskara aldım bu ara:)

  YanıtlaSil
 2. drama olan daha yoğun özgecim kirpikleri daha siyah yapıyor, daha çok hacim veriyor ;)

  YanıtlaSil
 3. bence bu maskara çok sulu, genellikle böyle maskaraları bir gece kapağı açık bekletiyorum kurusun azıcık diye, yada böyle sulu maskaraları ince telli - az kirpikli insanlarda kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 4. maybelline in rimelleri genel olarak sulu zaten ben de ilk açtığımda bekletiyorum öyle bi gece ama sulu kıvamı sayesinde daha geç kuruyorlar bence ve bu çok güzel bi özellik :))

  YanıtlaSil
 5. ben bunun waterproof olanını aldım çünkü rimeller göz altlarımda inanılmaz dökülme yapıyor. evet waterproof olarak başarılı ama hiç sevmedim çünkü kıvırmıyor, göz kapaklarına da çok bulaşıyor farımı falan rezil ediyor kısacası hiç beğenmediğim bir ürün oldu.

  YanıtlaSil