30 Temmuz 2011 Cumartesi

Flormar Supermatte Ruj {207}


 Flormar'dan ikinci rujumu da bikaç gün önce aldım, diğer ruju burada tanıtmıştım.
 Flormar'ın rujlarını pek sevmiyorum aslında ama indirimde görünce bu rengini denemek istedim.


 Bu ruju altına lip balm sürmeden kullanamıyorum, dudaklarımı çok kuru gösteriyor :/ Fotoda da rujdan önce dudağıma hafifçe lip balm geçmiştim. Biraz parlak çıkmasının nedeni o. 
 Yumuşaklığı güzel, yoğun bi ruj dudağa tek katta bile rengini güzel veriyor. Tadını ise sevmiyorum, plastik gibi.
 Bu ruju kullanabilmek için pürüzsüz dudaklara sahip olmak lazım kanımca, soyulmaya müsait veya derisi kalkmış dudaklarda sonuç facia oluyor.
 Rengin duruşu da kişiden kişiye değişiyor. Bende şeftaliye dönük pembe dursa da, arkadaşımda tam pembe duruyor :)
 Kalıcılığı ise altına lip balm sürmeden kullanırsanız ve bişeyler yiyip içmezseniz baya iyi.

 Fiyatı 11.25 tl ve ürün 4.2 g.

4 yorum:

 1. geçen gün bende matte serisinden bir ruj beğendim,yapısını bilmediğim için almakda tereddüt etmiştim.senin aldığının rengide çok güzelmiş,güle güle kullan canım.

  YanıtlaSil
 2. Bende kakako veya shea yağı var böyle katımsı kremsi, başkalarına mat bir ruj uygulamadan önce sert pütürlümsü bir havluyu batırıyorum o yağa sonra zımparalıyorum dudaklarını onların püp pürüzsüz oluyor :)) bir dene istersen çok hoş oluyor öyle.. harikaymış rengi hemen alıyorum ayrıca :D

  YanıtlaSil
 3. busesinem, yapısını ben pek sevemedim :/ yoğun renk veren rujları pek sevmiyorum aslında sheer yapılı rujlar tam bana göre. rengi güzel evet :) teşekkür ederim :*

  nüvit, ben de sabahları diş fırçamla hafif bastırarak dudaklarımı fırçalıyorum o da pürüzsüzleştiriyor ama sürekli yapmak lazım onu :/ aslında lushta filan dudak peelingleri var ondan almayı düşünüyorum. senin yöntem de iyiymiş onu da bi deneyeyim :))

  YanıtlaSil
 4. dudak dolgusu çok kötü duruyor...

  YanıtlaSil