15 Temmuz 2011 Cuma

ARTDECO Glamour Far {372-383}


 ARTDECO ile ilk defa bugün tanıştım, Douglas'ta filan görürdüm ama ilgimi çekmezdi. Bugün YKM'de standın görevlisi beni çekiştirerek standa götürünce tanıştım bu şirinelerle :)
 Kapaklı oldukları için hem tek tek alabiliyorsunuz hem de 'bunlar çok minik, ben kaybederim' diyorsanız da 2'li, 4'lü paletlerinden alıp far paletleri oluşturabiliyorsunuz. Ben palet filan almadım kaybedeceğimi sanmıyorum, yolculuklarda da cd kabından kendi çabamla yaptığım paletten bozma kabın içine koyar götürürüm artık :))) ***** 2 renk de birbirine çok benziyor diyorsanız haklısınız ama napiyim dayanamadım aldım işte :D

-372'nin ışıltıları 383'e göre daha yoğun ve gümüşi renkte, 383'ün ışıltıları ise altın tonlarında.
-372 göze hafif bi beyazlık-aydınlık veriyor, 383 ise daha doğal, şeftali tonlarında :)

 Her 2 far da yumuşacık ipek gibi, renklerini hemen veriyorlar. Tek sorun gramajlarııı 0,8 g'lar :/ Fiyatları da 16.50 tl. Bu gramaja bu fiyat fazla belki ama yapısını gerçekten çok sevdim. MAC farlardan daha güzeller bence ;) İnglot'un farlarına benzettim ben yapılarını. Bi de böyle içinde dana gibi ışıltı bulunmadığı için çok sevdim bunları gün ışığında belli belirsizler ama spot ışıkları altında çok güzel görünüyorlar :)
 Kalıcılıkları da çok güzel, zaten açık renk oldukları için bozulsalar da çok belli olmuyorlar. Göz kapağında birikme de yapmıyorlar.

3 yorum:

  1. benim de aklımdalar hep. kışa doğru ben de alacağım şöyle kaahvemsi bir renkk yapıları güzelmiş. güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
  2. dofa, güzel kahveler var tavsiye ederim :) yapılarını çok sevdim ben

    YanıtlaSil
  3. artdeconun tüm ürünlerinden memnunum özellikle allik , siddetle tavsiye ederim, sevgiler

    YanıtlaSil